Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım En İyi Grafik Tasarım Hizmetleri

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
920
Tepki Puanı
15
Yaş
30
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
hizmetleri faaliyet alanı neredeyse sınırsız olan bir sektör olmakla birlikte bu alanda hizmet veren kişiler birçok başarılı işi ortaya çıkmasını sağlıyorlar. En iyi grafik tasarım hizmetlerini almak istediğinizde bunu size sağlayan pek çok kişi bulunabilir. Fakat bu alanda diğerleri arasından sıyrılarak gerçekleştirdiği başarılı projeler ve işler ile ön plana çıkıyor. Design Studio adı altında çalışmalarını sürdüren Özge Alp, aynı zamanda birçok büyük marka ile bireysel olarak anlaşma yaparak freelance şekilde çalışmalarına devam ediyor. Zaten oldukça büyük bir kariyere sahip olduğunu çalıştığı projelerden ve elde ettiği referanslardan görebilirsiniz. Anadolu Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü’nü başarılı bir şekilde bitirerek mezun olduktan sonra iş hayatına atılan Özge Alp, yani sanat yönetmeni olarak grafik tasarım hizmetleri alanında yer alıyor.

Yurt içinde birçok projede yer alan sanat yönetmeni aynı zamanda yurtdışı projeler de yer alarak adını uluslararası çapta duyuruyor. Grafik Tasarım, Logo Tasarımı, Markalaşma ve İllüstrasyon alanlarında uzman olan Özge Alp’in çalışmalarına birçok alanda ve markada rastlayabilirsiniz. Asla bulunduğu yerde saymayı sevmeyen ve sürekli kendini geliştiren Özge Alp, bu alanda herkesin takdir ettiği bir kişilik olarak her geçen gün değerine değer katıyor. Özge Alp ve kariyerinde gerçekleştirdiği işler hakkında bilgi sahibi olmayı istiyorsanız sitesini ziyaret ederek aradığınız bilgilere ulaşabilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular