Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım En İyi Eloboost Hizmetleri

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
802
Tepki Puanı
14
Yaş
30
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
hizmetleri, oyuncuların bulundukları oyun liglerinde sıkıştığında ya da vakti olmayan oyuncular için ücret karşılığı verilmektedir. Elo hecesinin anlamı, sıralama ya da seviye olarak açıklanabilir. Boost kelimesinin anlamı ise desteklemek, artırmak ya da yükseltmektir. Yani oyun yükseltme aşamalarında bu hizmetler yanınızda olmaktadır. sistemi sayesinde, oyunlardaki gidişatınız olumlu yönde etkilenir. İstediğiniz oyun leveline bu hizmet sayesinde profesyonel uzman destekleriyle kısa sürede ulaşabilirsiniz.

League Of Legends Eloboost olarak isimlendirilen hizmet ise kısaca, LoL adıyla bilinir. LoL oynayanlar en az bir kez elo boost ya da elo boosting gibi tabirlerine rastlayabilirler. sistemi, sıralama sistemindeki konumunuzu profesyonel bir oyuncu yardımıyla yükselten bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde ise saatlerce uğraşmanıza gerek olmadan dilediğiniz lige kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Oyunların tadını çıkararak, LoL oyunlarını oynadığınızda dilediğiniz lige kısa sürede ulaşacaksınız. Aynı zamanda, tek dereceli şampiyonluk düzeyine, ustalık ya da bronz gibi levellere gelebilmeniz mümkündür. Aynı zamanda, şampiyonluk seviyesinden bronz 3 leveline gelen bir oyuncunun hesabına erişim sağlayan kişiler LoL Leboost yapmış olur.

Diğer bir sistem ise uygulamasıdır. Oyuncuların içinde yer aldığı rütbelerini profesyonel bir şekilde booster desteğinin verilmesi işlemidir. Bu destek ile oyuncular kısa sürede istedikleri oyun seviyesine ulaşabilmektedir. Valoranttaki boost hizmetleri ise oyunlarını taşımakta zorlanan oyuncular için bir hayli avantajlıdır. Detaylı bilgi için gelebilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular