Neler yeni

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım En İyi Catering Firmaları

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 Mayıs 2020
Mesajlar
1,221
Tepkime puanı
15
Yaş
31
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Catering firmaları toplu yaşam ve çalışma alanlarında yemek ihtiyacının karşılanması için hizmet veren, kişi veya kurumların toplu yemek organizasyonlarını düzenleyen firmalardır. günümüzde her geçen gün artan sayıları ile farklı adreslerde hizmet vermektedir. 90’lı yıllara dayanan köklü yapısı ile sektörün önde gelen isimlerinden biri olan Avrasya Catering Kurumsal Yemek Firması özellikle hijyen ve kalite açısından sektör ihtiyacını karşılamaktadır. Yıllar içerisinde sektörde çok önemli bir konuma ulaşan ve yüzlerce müşterisine kaliteli hizmet sunmuş olan Avrasya Catering firması içerisinde akla gelen ilk isimlerden biri olmayı başarmıştır. Yerinde üretim, taşıma yemek hizmeti, outside catering gibi hizmet seçenekleri ile müşterilerine farklı konsept hizmetleri sunmaktadır.

Avrasya Catering Kurumsal Yemek Firması bugün İstanbul Avrupa yakası başta olmak üzere İstanbul’un diğer ilçelerine de geniş servis ağı imkânı sunmaktadır. İstanbul’un dört bir yanına verdiği catering hizmetini hijyenik ve donanımlı aktarma araçları ile taşımaktadır. Sunduğu hijyen koşulları ile arasında fark yaratarak tercih edilebilirliğini arttıran firma müşteri memnuniyetini ve yemek hijyenini her zaman ön planda tutmaktadır. Avrasya Catering taşıma yemek sistemi, yerinde üretim hizmeti, toplu yemek üretimi, catering firmalarında , outside catering, kumanya ve paket yemek hizmetleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktadır. Detaylı bilgi ve firma ile iletişim kurmak için sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.