Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları satilik sıfır ve ikinci el oto ilanlar

Evde Kal Türkiyem ????

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network ????

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! ???? ????

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Eksper Nakliyat

afyel

BANNED!
Yasaklı Üye!
Katılım
20 Mayıs 2020
Mesajlar
159
Tepki Puanı
0
Puanları
16
Yaş
32
Konum
ankara
İlgi Alanı
web
Cinsiyet
Bayan
İstanbul gibi kalabalık şehirlerimizde taşınma işlemleri oldukça zorlu geçmektedir. Trafiğin sıkışık ve yolların verdiği darlık nedeni ile taşınma işlemleri oldukça uzun sürmektedir. Ayriyeten taşımacılık sektöründe olup tecrübesiz olan firmalarca yapılan taşınma işlemleri de tam bir fiyasko olmaktadır. Müşteriyi memnun etmek şöyle dursun eşyalara zarar vermektedirler, zamanınızdan da çalmaktadırlar. Buna ithafen siz değerli İstanbullu okuyucularımıza bir haberimiz var.

Ekspernakliyat.com, İstanbul merkezli kaliteli taşıma işlemleri sunan bir nakliyat firmasıdır. Yıllları vermiş olduğu tecrübeyi tamamen yaptığı işlemlere yansıtan Ekspernakliyat.com, kaliteli taşımacılık işlemlerini uygun fiyatlardan icra etmesi ile de müşterilerini bütçe konusunda da memnun etmektedir. Kısa sürede kazandığı geniş müşteri yelpazesinin de vermiş olduğu mutluluk ile sektörde kaliteli taşımacılık hizmeti veren firmalar arasında zirveyi teşkil etmektedir. İstanbul içi taşımacılık işlemlerinizi kolay ve tecrübeli kişilerce gerçekleştirmek istiyorsanız, Ekspernakliyat.com sizler için bir fırsat niteliğindedir.

Site Adresimiz: https://ekspernakliyat.com/
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular

google ads alani