Edirne Sarayiçi Kolonyaları

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
İlgi Alanı
SEO
Kolonya, geleneksel kültürümüzde asırlardır yer alan bir üründür. Gelen misafire ikram ettiğimiz, kokusu ile ferahladığımız üretimine 1965 yılında başlayan firmamız İbrahim İriş tarafından Edirne’ de kurulmuştur. İbrahim İriş ve oğulları tarafından kurularak kolonya üretimine başlayan firmamız yarım aşırı geçen üretim tecrübesi ile markasını tescillemiş ve sektöründe öncü bir firma haline gelmiştir. Bugün İriş ailesinin üçüncü kuşak temsilcileri tarafından yönetilmekte olan firmamız, 1976 yılında marka patentine kavuşmuştur. 2003 yılından bu yana Edirne Kimya Sanayi Ltd. Şti. unvanı ile üretim hayatına devam eden firmamız AR-GE çalışmaları ile her geçen gün kendisini biraz daha geliştirmektedir.

Adını yerleşkesinden alan firmamız, limon kolonyası üretimi ile girdiği ticaret hayatında şu an hali hazırda tütün, beyaz zambak, zeytin çiçeği, lavanta, kiraz çiçeği gibi kolonya çeşitlerinin de üretim ve satışını yapmaktadır. Alanında uzman ve tecrübeli çalışanları sayesinde kendini durmadan geliştiren firmamız, araştırma ve geliştirme çalışmalarını yıllardır kalite ve standartlarından taviz vermeden devam etmektedir. Sektöründe öncü bir firma haline gelmemizde şüphesiz ki en büyük etkenlerden biri müşteri memnuniyetimizdir. Müşterilerimize verdiğimiz değeri ürünlerimizde ki yüksek kalite standardımız ile göstermekteyiz. Öncülük ettiğimiz kolonya sektöründe gelişmek ve geliştirmeye devam etmeyi, müşteri memnuniyetimizi her zaman yüksek tutmayı, kalitemizden ödün vermemeyi kendimize misyon edinmekte ve bu yolda durmadan çalışmaktayız. Hemen alışveriş ve bilgi için adresine gelebilirsiniz.

StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.