Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Ebeveyn Kontrol Programı Önerisi

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
920
Tepki Puanı
15
Yaş
30
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Hayatımızın en önemli varlıkları olan çocuklarımızın geleceğini düşünmek ve güvenliklerini sağlamak ve ebeveynlerin en büyük sorumlulukları arasında yer alıyor. Günümüz şartlarının getirdiği zorluklar nedeniyle anne ve babalar her zaman çocuklarının yanında yer alamıyor ve onları sürekli takip edemiyor. Bu yüzden çocuklarını düşünen anne ve babalar farklı arayışlar içerisine giriyorlar. Bu durumda anne ve babaların yardımına ebeveyn kontrol programları yetişiyor. Ebeveyn kontrol programı önerisi olarak bu bağlamda anne ve babalara programını tavsiye edebiliriz. Tüm anne ve babaların çocuklarını takip edebilmeleri için özel olarak hazırlanmış bir yazılıma sahip olan bu program sayesinde anne ve babalar lisanslı bir şekilde çocuklarını takip edebiliyor.

uygulaması sayesinde çocuklarının bulunduğu konumu sürekli kontrol etmenin yanı sıra Whatsapp, Facebook ve sosyal medya kullanımları ile alakalı takip ve kontroller de yapılabiliyor. Bu açıdan oldukça büyük avantaj sağlayan bu program sayesinde anne ve babalar çocuklarının güvenliğini daha üst düzeyde sağlamış oluyor. Kids Shield programını kullanarak sizler de çocuklarınızın güvenliğini kontrol altına almak ve ne yaptığını takip etmek istiyorsanız bu uygulamayı tercih edebilirsiniz. Anne ve babaların bu açıdan en büyük yardımcısı olan programı birçok kişinin gönül rahatlığı ile çocukların takip etmesini sağlıyor. Böylece anne ve babalar çocuklarının daha etkili bir şekilde güvenlik durumunu sağlıyorlar. Bu uygulamayı tercih etmek istiyorsanız hemen adresinden firmanın sitesine girerek uygulamayı aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 12 aylık olarak lisanslı bir şekilde satın alabilirsiniz. İncelemek için hemen gelebilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular