Neler yeni

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Dünyanın En İyi Ücretsiz Türkçe Kelime Bulma Oyunu

Kenan06

Forever StarTR!
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
15 Haz 2021
Mesajlar
36
Tepki Puanı
1
Yaş
40
Konum
Ankara
İlgi Alanı
Web siteleri ve seo
Cinsiyet
Erkek
Eğitim
Üniversite
Site Url
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hijiiworkshop.kelimebulmaca
Site Title
play.google.com/store/apps/details?id=com.hijiiworkshop.kelimebulmaca
* Sitenin ilerleyen günlerdeki hedefleri: Merhaba değerli okuyucularımız ve birbirinden kıymetli çok sevgili takipçilerimiz. Bu yazımızda sizlere son zamanlarda insanların severek oynadığı bir oyun olan Türkçe kelime bulma oyunundan bahsedeceğiz.

Google Android markette pek çok kelime bulma oyunu bulunmakta olup içlerinden bazıları maalesef aşırı reklam gösterimi yaptığından ötürü oyun severlerin rahat ve konforlu bir biçimde oyun oynamasına izin vermemektedir.

Ya da bazı kelime bulma oyunları belirli bir seviyeden sonra seviye geçebilmek için sizlerden ücret talep etmekte ve ödeme yapmak adına markete yönlendirmektedir.

Bu yazımızda size bahsedeceğimiz Türkçe kelime bulma oyunu tamamen ücretsiz olarak siz değerli oyun severlere sunulmaktadır.

Yapımcıları da Türk olan bu harika kelime bulma oyunu aşırı reklam gösterimi yapmamakta olup, oyun oynarken sizin oyun konforunuzu bozmamaktadır.

Bu güzel oyunu oldukça konforlu ve rahat bir biçimde oynamanız mümkündür. Sizler için ücretsiz sunulan bu muhteşem Türkçe kelime oyununu size bildireceğimiz adres üzerinden indirerek kolaylıkla oynamanız mümkündür.

Türkiye'nin ve dünyanın en iyi Türkçe kelime bulma oyunu olan bu oyun Android markette tamamen ücretsiz olarak dağıtılmaktadır.

Şimdi veya daha sonra hiçbir şekilde oyunculardan oyun oynadıkları için ücret talep edilmeyeceği oyunun yapımcıları tarafından bildirilmiştir.

Tek yapmanız gereken bu harika Türkçe kelime bulma oyununu aşağıya yazdığımız adrese tıklayarak Google Android market üzerinden indirmek ve bir an evvel bu keyifli oyunu oynamak olacaktır.

Oyunda binlerce Türkçe kelime bulunmakta olup seviyeler ilerledikçe yeni kelimeleri tahmin etmek gittikçe zorlaşmakta ve oyunun heyecanı giderek artmaktadır.

Oyuna bir kez başladıktan sonra çok büyük bir keyif alacak ve bu oyunu asla elinizden bırakmak istemeyeceksiniz.

Her yaştan insana 7'den 77'ye herkese hitap eden bu harika oyunu oynaması gerçekten çok ama çok zevkli ve güzel olmaktadır.

Mükemmel bir oyun deneyimi sizi bekliyor. Bu oyun sayesinde kelime dağarcığınızı geliştirecek ve buna bağlı olarak genel kültürünüzde artış meydana gelecektir.

Özellikle de belirli bir yaşın üzerinde olan yaşlı insanların bu güzel Türkçe kelime bulma oyununu oynamaları hafızalarının taze ve dinç kalmasına sebep olacaktır.

Her yaştan oyuncunun bu güzel oyunu oynaması ve bu sayede hafızalarını geliştirmesi ve beyinlerini dinç tutması, zekalarını aktif bir biçimde çalıştırması açısından mükemmel etkilere sahip bir oyundur desek yanlış demiş olmayız kanaatindeyiz.

Bu mükemmel oyunu oynamanızı mutlaka sizlere tavsiye ediyoruz.

Aşağıda yazdığımız adrese tekleyerek bu muhteşem oyunu Google Android market üzerinden hızlı bir biçimde indirebilirsiniz.

Bir başka yazı ve makalemizde görüşmek üzere sizlere sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, mutlu ve güzel bir yaşam dileriz...
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.