Neler yeni

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Çizgi Dijital Platformu

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
1,159
Tepki Puanı
15
Yaş
31
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Site Url
https://cizgi.studio/
Site Title
Çizgi Dijital Platformu
Çizgi dijital platformu, farklı temada üretilen özgün kurgulara ulaşılmasını sağlar ve sanatsal çizgilerin özgürce sergilenmesine zemin hazırlar. Kullanıcıların yepyeni kurguları anında keşfetmesini sağlayan platform, onların yeteneklerini tam anlamıyla sergilemeleri açısından oldukça elverişli bir uygulamadır. Hayalleri çizgiler ve çizgi romanlar yoluyla yansıtan Çizgi bünyesinde ortaya konulan eserler, sanatsal kişiliğin yansıtılması bakımından son derece önemlidir. Çizgi evreninde kullanıcılar, yetenekler açısından tamamıyla özgür bırakılmış durumdadır. Bu durum da onların özgürce yeteneklerini sergileme açısından muazzam koşullara sahip olmasını beraberinde getirir. Yeteneklerin sergilenmesi açısından böylesi ortamların mutlaka değerlendirilmesi gerekir. Böylelikle yetenekler yoluyla, geniş kitlelere erişim olanağı da elde edilmiş olur.

Çizgi nedir diye sorulduğunda çizgi roman ve hikayecilik evreni konusunda son derece özgür bir ortam sağlayan, kullanıcıların hayal ettiklerini çizgiler ve kurgular aracılığıyla onlara yansıtmaya izin veren bir içerik evrenidir cevabı verilir. Keyifli anların doyasıya ve özgürce yaşanmasını sağlayan platform, bünyesinde kullanıcıların hoşça vakit geçirmesine aracılık eder. Çizgi indir faaliyetiyle birlikte, hayal gücünün bıraktığı iz derinden yaşanır. Platform içerisinde her amaca hizmet eden çizgi romanlar bulmak ve o çizgi romanlar sayesinde zamanın nasıl geçtiğini fark edememek mümkündür. Eserlerini çok daha geniş kitlelere olabildiğince duyurmak isteyenler de tercihlerini cizgi.studio sitesinden yana kullanıp nitelikli ve özgün içerik üretme yoluna giderler.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular