Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Çiğ Antep Fıstığı Sipariş Sitesi

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
644
Tepki Puanı
13
Yaş
30
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Kalitesini dünyaya ispatlamış ülkemizde Gaziantep yöresinde yetişen ağaçlardan elde edilen taze, doğal ve şifa kaynağı yapısı ile kavrulmamış halidir. Antep fıstıkları, fıstık ağaçlarının dallarındaki meyvelerin olgunlaşıp dökülmesiyle gelişimini tamamlar. Antep fıstığı içi yemeklere, tatlılara ve çörekler gibi birçok yediğimiz ürüne konularak yüzyıllardır kadim Anadolu topraklarının simgelerinden biri haline gelmiştir. Antep fıstığı tatlılara olduğu kadar, tuzlu yemeklere de yakışan işlevsel bir tada sahiptir. Osmanlı mutfağının önemli yemeklerinde de kullanılan Antep fıstığı içi dünyanın en lezzetli fıstıklarından biridir. Her ne kadar tüm Akdeniz ülkelerinde görünse de dünyanın en kaliteli çam fıstığının ülkemizde olduğu bilinmektedir. Halk arasında çam fıstığının bir diğer adı da taze fıstıktır.

Antep fıstığı lezzetiyle dünyaya kendisini kanıtlamış nadide ürünlerimizdendir. Tadı yanında iyi de bir antioksidan kaynağı olan Antep fıstığı sporcuların protein bakımından tercih ettiği, diyet yapanların ise uzun süre tok tutma özelliği nedeniyle yoğun rağbet görmektedir. Baklavanın, çikolatanın, yöresel lezzetlerin bir parçası haline gelen Antep fıstığının en kaliteli ve doğal halini siz değerli müşterilerimize hazır hale getiriyoruz. Diğer tüm fıstık ve doğal katkısız ürünlerimiz için sitemize göz atmayı unutmayınız. Firmamızdan vereceğiniz çiğ Antep fıstığı, , gibi ürünler hiçbir kimyasal katkı görmeden ve en doğal şekilde paketlenilerek adresinize teslim edilmektedir. Sipariş için sizlerde adresine gelebilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.