Neler yeni

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Canlı İç Mekan Bitkileri Satış Sitesi

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
1,090
Tepki Puanı
15
Yaş
31
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Bugün hayatın her alanında girilen ortamı güzelleştiren dekorlardan biri de bitkilerdir. Canlı bitkiler ortama zarafet katan, doğal bir yaşam alanı sunan varlıklardır. Narin ve hassas olan bitkiler, özveri ile yetiştirildiğinde çok güzel neticeler vermektedir. İşte biz olarak sizlere bu nadide canlılara özverili bir şekilde bakabilmeniz için gereken imkanları sağlamaktayız. Her türden canlı çiçek ve tohumlarının online platformda da satışını gerçekleştiren firmamız, aynı zamanda bu bitkilerin ihtiyaçlarına yönelik toprak çeşitlerinin ve saksı çeşitlerinin de satışını yapmaktadır. Her bitkiye özel toprak çeşidi ve saksı boyutları sayesinde siz ve bitkileriniz için gereken en doğru ürünleri sizlere sunmaktayız.

Firma olarak temel hedefimiz tabiat ve insan arasında ki ilişkinin zayıfladığı bu dünya düzeninde bitkilere daha fazla yer vermek, verdirebilmektir. Bitkilerin insanlara olan olumlu etkileri göz önünde bulundurularak özellikle iç mekanlarda bitki yetiştirilmesi için gereken imkân ve hizmeti sizlere sunmaktayız. online satış platformu üzerinden bitki ve bitki ihtiyaçlarına yönelik ürünlerin satışını yapan Gardenova botanik, “daha çok bitki daha çok sağlık” sloganı ile yola çıkmıştır. Bitkilerin insanlara sağladığı faydanın bilincinde olan firmamız kalıplara girmeyi reddederek kurumsallaşmayı değil doğallaşmayı baz almıştır. Her yaşam alanında bitkilere yer verilmesi için, iç dış her mekânda, havayı temizleyen, canlılık sağlayan, hayvan dostu bitkiler gibi pek çok bitki çeşidinin satışını yapmaktadır. Sizde hemen adresine gelebilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular