Tanıtım Bursa İngilizce Kursu

seohaberleri

STR - Level-II
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
28 Mayıs 2020
Mesajlar
67
Tepki Puanı
0
Puanları
6
Yaş
29
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek

Reputation:

Bursa İngilizce kursu alanında hizmet veren Aysun Uğuş Yabancı Dil Kursu, eğitim modeli olarak dil bilimindeki en son ve modern yaklaşımlar doğrultusunda düzenlenmiştir. Örneğin General English programında daha ilk dersten başlayacak şekilde konuşma pratiklerine yer verilmektedir. Program, dersin en az %80’ini öğrencinin dili kullanma becerisini sözel olarak geliştirmesi amaçlanarak dizayn edilmiştir. Ayrıca ders dışı çalışmalar, interaktif içerikler desteklenmektedir. Bu içerikler, konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerinin hepsini geliştirecek ve doğrudan geri bildirimde bulunacak şekilde programlanmıştır. Aysun Uğuş Yabancı Dil Kursu’nda uygulanan kurs programının amacı, kişilerin İngilizce becerilerini geliştirmektir. Eğitim merkezimiz, Avrupa Konseyi Ortak Dil Kriterleri aracılığıyla belirlenmiş olan 6 seviye uygulamasını edinmiştir.

Eğitmenlerimiz üniversitelerimizin İngilizce öğretmenliği bölümlerinden mezun olup alanında uzman, deneyimli kişilerden meydana gelmektedir. Birçoğu alanlarında master yapmış olup her seviyeye uygun bir şekilde eğitim verebilmektedirler. Yabancı öğretim kadrosu; RSA, CELTA, DELTA, TESOL ve TRINITY sertifikaları olan üniversite mezunu ve pedagojik formasyona sahip kişilerden oluşmaktadır.

Eğitmenlerimiz aynı zamanda öğrencilerimizin dil öğrenme sürecinde karşılaştıkları sorunlara destek vererek, onlara rehberlik etmektedirler. Eğitmenler olarak amaçlanan, kişi ve seviye ayırt etmeksizin yabancı dilin en iyi şekilde öğrenilmesidir. Kendi dilini bilmeyen, yabancı dil öğrenemez felsefesiyle yola çıkan ve Bursa dil kursu alanında hizmet veren www.aysunugus.com.tr adresli internet sitesine sahip Eğitim merkezimiz, her zaman uluslararası standartlar doğrultusunda yabancı dili konuşabilen bireyler yetiştiren bir kurum olmayı hedeflemektedir.