Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Bayrampaşa Haber Kanalı

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
574
Tepki Puanı
12
Yaş
30
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Bayrampaşa’nın ilk yerel televizyon kanalı olan Kanalı Adem DİŞÇİ ve İlyas ÇAĞLAYAN tarafından 2018 yılında kurulmuştur. Kurulduğundan bu yana Bayrampaşa halkına hizmet eden Bayrampaşa haber kanalı, diğer semtlere örnek teşkil edebilmek adına kurulmuş ve olması gereken kalite standartları düzeyinde bir kanaldır. Dünyadan bihaber olmanın imkânsız olduğu günümüz dünyasında her haberi televizyon ve internet sayesinde kolaylıkla duymakta ve görmekteyiz. Bu anlamda önemi artan haber kanalları sektörüne 2018 yılında giren kanalımız, semtimiz ile ilgili haberleri sunmakta ve halkına bilgiye ulaşımda kolaylık sağlamaktadır. Bayrampaşa halkına ithaf edilen kanal, kendini sürekli geliştirmektedir.

Gelişen teknoloji eşliğinde haber takip etmenin pek çok farklı yolu oluşmuştur. Yıllar öncesinde her evde olmayan televizyonlar nedeni ile radyolardan dinlenen haber bültenleri, televizyonun yaygınlaşması ile televizyonlardan verilmeye başlanmıştır. Günümüzde ise gelişen internet ve teknoloji imkanları sayesinde haberlere ulaşmak bir tık uzaklıkta. Telefonlarımızda veya telefon uygulamalarımızda yer alan haber konulu programlar, her daim Türkiye ve dünyadan haberdar olmamıza imkân sağlamış bu sayede gündemi takip etmek konusunda zorluk yaşamamızın önüne geçilmiştir. Bayrampaşa haber kanalı, güncel haberlerinin geçişini yapmakta ve Bayrampaşa halkının semtleri ile ilgili olan bitenlerden haberdar olmalarını sağlayarak gündemi takip etmelerini kolaylaştırmaktadır. 2 yıldır kullanıcılarına sunduğu kaliteli hizmet anlayışı sayesinde gelişmekte olan Bayrampaşa tv haber kanalı, gelişerek hizmet vermeye devam etmektedir. Hemen haberleri okumak ve izlemek için adresine gelebilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular