Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Avrupa'nın En İyi B2B Platformu

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
802
Tepki Puanı
14
Yaş
30
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
, online ortamlarda ihtiyaç duyulan ürüne anlık olarak ulaşabilmenize yardımcı olmaktadır. Bu platform, kullanıcılarını milyonlarca ziyaretçiyle buluşturmaktadır. Kazanmayı amaç ediniyorsanız, büyük karlara imza atmanıza yardımcı olacaktır. Site üzerinde öne çıkan birçok kategori bulunmaktadır. İnşaat, ulaşım ve aksesuarları, yapı malzemeleri, nakliye ve lojistik, güvenlik ve koruma ürünleri anlamında iş alanları geniş bir kategoriye ayrılmaktadır. Bunun yanı sıra sitede yer alan firma, ürün ve ülke sayısı da bir hayli fazladır.

hizmetlerini, dünya lideri olan bu site üzerinden alabiliyorsunuz. İnşaat mühendisliği, bina inşaatı, otomobil aksesuarları, garaj kapıları, taşımacılık lojistik hizmetleri, ulaştırma servisleri, iş güvenliği ekipmanları gibi birçok ürün ve hizmet grubu site içinde mevcuttur. Aynı zamanda, siteniz için ücretsiz site analizini de bu platform üzerinden rahatlıkla yapabilmeniz mümkündür. Bu platform sayesinde, iş ilanları yayınlayabilir ve başvuruları da şirket e-postalarında görebilirsiniz.

Belirli kurallar ile satış ve kiralama ilanları da yayınlayabilmeniz mümkündür. Mobil opsiyon sayesinde, emir, teklif ve siteniz için hareket çizelgelerini de anlık olarak takip edebilirsiniz. Firmanızla ilgili almak isteyeceğiniz hizmeti, müşteri hizmetleri üzerinden de sorgulayabilirsiniz. Yani firmanız için gerekli olan ilan yayınlama niteliği ve buna benzer işlemler için müşteri destek ekibi sizlere kısa sürede geri dönüş yapacaktır. Bilgi için gelebilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular