Asker Çantalarına Koyulacak Eşyalar

• Konbuyu başlatan livacan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 1
  • Görüntüler : 921 -
    Etiketler:

livacan

Forever StarTR!
Kayıtlı Kullanıcı
İlgi Alanı
moda makya
Herkese merhaba. Size bir şey danışmak istiyorum. Abim askere gidecek ve ilk görev yeri Kars. Orası biliyorsunuz kışın oldukça soğuk oluyor. Annem ile birlikte ona orada ona lazım olabilecek, bir erkeğin akıl edipte yanına alamayacağı eşyalar olabiliyor, onları tamamlayacağız. Ben internetten araştırdım (sizinle de paylaşacağım), fakat sizin de aklınıza gelen asker ve polis malzemeleri varsa yoruma yazabilir misiniz? internetten araştırdıklarımı bırakıyorum aşağıya bunların dışında varsa yoruma bekliyorum..

Askerlik celp dönemlerinin belli olması ve binlerce gencin gideceği asker ocağını öğrenmesinin ardından hazırlıklar başladı.
Peki, askere giderken ne alınır? Binlerce gencin araştırdığı "askere giderken ne götürmeliyim?" sorusunun yanıtını sizler için araştırdık.

İşte vatan borcunu ödemek için sabırsızlanan gençlerimiz için askerlik sürecinde mutlaka işine yarayacak ve görevi süresince kolaylık sağlayacak malzemeler...

Askere giderken götürülmesi gereken malzemeler listesi;
1) Seccade, takke ve tesbih
2) İpli Cüzdan ( Boyuna aslabilen)
3) Şampuan, sabun, lif, kulak temizleme çubuğu
4) Tırnak makası ve çatlak kremi
5) Bot kilidi, çanta kilidi, valiz kilidi, dolap kilidi
6) İçtima saatleri için kol saati
7) Bot boyası ve bot fırçası
8) Traş köpüğü ve traş bıçağı
9) Ankesörlü Telefon Kartı ve Askercell Hizmeti
10) İğne iplik ve Çengelli iğne
11) .Ortopedik tabanlık ve Vatka
12) Çarşı izni için sivil kıyafet ve giysileriniz için askılık
13) Islak Mendil ve Selpak, yara bandı
14) Şafak sayar, defter ve kalem
asker malzemeleri gidilecek yerin hava ve barınma koşullarına göre değişkenlik gösterebilir. Bunu dikkate alarak çantaların hazırlanması gerekiyor. Listede saydıklarımız dışında bu sayı çoğaltılabilir. Şimdiden hayırlı teskereler dileriz…

10numara

Forever StarTR!
Kayıtlı Kullanıcı
İlgi Alanı
eticaret
Eğitim
oxford
Çoğunu içerde veriyolar kardeşim ilk giderken bişey götürmene gerek yok fakat usta birliğine giderken istediğin şeyi götürebilirsin. hayırlı teskereler gidiceklere