Neler yeni

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Arçelik Süpürge Torbası Ürünleri

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 Mayıs 2020
Mesajlar
1,297
Tepkime puanı
15
Yaş
31
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Günümüzde özellikle teknoloji alanında sağlanan imkanlar hayatın pek çok alanında insanlara yardım sağlamaktadır. Teknoloji ile geliştirilen teknolojik ürünler her evde her ofiste kısacası her yaşam alanında bulunmakta ve insanların kullanımına sunulmaktadır. En çok kullanılan teknolojik ürünlerden biri olan elektrikli süpürgeler ihtiyaca cevap veren en yardımcı ürünlerdir. Boyser Servis olarak bir elektrik süpürgesinin ihtiyacı olan her türlü yedek parçayı bünyemizde bulundurmaktayız. Pek çok marka ile iş birliği yapan Boyser Servis ihtiyaca yönelik her türlü servis hizmeti ile müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Philips, stilevs, , , süpürge borusu, filtreler gibi pek çok yedek parça ürününün satışını sağlayan servisimiz aynı zamanda bu parça ürünlerin kullanıldığı teknolojik aletlerin de satışını yapmaktadır.

En fazla kullanıma sahip teknolojik ürünler beyaz eşyalar ve elektrik süpürgeleridir. Firmamız hem beyaz eşya hem de süpürge aparat ve yedek parçalarının temin edilmesini sağlamakta hem de servis hizmeti sunmaktadır. Yedek parçaya ihtiyaç duyulduğunda , Philips süpürge borusu veya başka markalara ait teknolojik ürünler için gereken yedek parçalar ile müşterilerimize servis hizmeti sağlamaktayız. Arçelik ve Philips dışında Arzum, Arnica, Beko, Altus, Blue House, Bosch, Braun, Ariston, Fantom, Felix gibi daha pek çok firma ile çalışmakta, bu markalara ait ürünleri ve ürün parçalarını müşterilerimizin hizmet ve beğenisine sunmaktayız. Sizde tüm ürünleri incelemek ve sipariş vermek için adresine gelebilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular