Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Anadolu Yakası Psikolog Tavsiyeleri

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
711
Tepki Puanı
13
Yaş
30
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
ve son zamanlarda en çok araştırılan konuların başında yer almaktadır. İş hayatında yaşanmış olan zorluklar, ebeveynlik ve evlilik ile alakalı sorunların ortaya çıkmasıyla psikolog arayışları da bununla beraber artış göstermektedir. Rehberlik hizmeti alan kişiler yaşanmış olan bu problemlere daha sağlıklı ve kolay çözüm üretildiği de çok net bir şekilde gözlemlenmiştir. Bu noktada önemli olan hususlardan bir tanesi ise uzman kişilerden destek almaktadır. Bu alan da uzmanlar tarafından verilmiş olan pek çok hizmet kişinin kendisine olan güven konusunda iyileşmeler göstermesine ve daha huzurlu bir hayat yaşamasına destek olmaktadır. bu alanda da en çok tercih edilen terapiler içinde yer almaktadır. 0-3 yaş grubunda yaşanmış olan travmaların duyarsız hale getirilmesi, sosyal fobilerin giderilmesi, panik atağa çözüm, obsesif kompulsif bozukluk, öfke kontrolü, bağımlılıklar, migren protokolü, bağlanma problemleri, kompleks travma, yaşanmış olan bir travma sonrası kişide meydana gelen stres bozukluğu, cinsel olarak, duygusal olarak yaşanmış olan istismar gibi sorunlara çözüm getirmekte.

Bu noktada alanında en iyi isimlerden birisi olan Ayşe Yanık en çok tercih edilen psikologlar içinde yerini almıştır. Ayrıca alanında yine uzmanlaşmış olan psikiyatri İlkten Çetin, uzman psikiyatri Deniz Doğruöz, psikiyatri Mustafa Gödeş gibi alanında uzman kişiler de tavsiye edilebilecek isimler arasında yer almaktadır. üzerinden en sağlıklı bilgilere ulaşmak mümkündür.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular