Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları satilik sıfır ve ikinci el oto ilanlar

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Üniversite Öğrenci Forumu

pcshift

STR - Level-I
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
19 Eki 2020
Mesajlar
49
Tepkime puanı
0
Puanları
6
Yaş
30
Konum
ev


Her yıl olduğu gibi üniversite öğrencileri için kayıt ve yerleştirme dönemleri başlıyor. Öğrencilerin kazandıkları okullar ve okumak için gidecekleri iller hakkında detaylı bilgi sahibi olabilecekleri web sitemiz yayın hayatına başlamıştır. Sizler gibi üniversite hayatına ilk adımı atacak kişilerin toplandığı ve bilgi paylaşımlarında bulunduğu bu platformda karşılaşabileceğiniz tüm zorluklarla ilgili detaylar en ince ayrıntısına kadar üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır. Aklınıza takılan soruların cevaplarını forum sitemizde aktif olarak diğer üyelere yöneltebilir ve cevaplar arayabilirsiniz. Ayrıca devlet kurumları ve vakıfların ihtiyaç sahibi öğrenciler için her yıl düzenli olarak sunduğu burslar sayesinde üniversite öğrencilerinin okumalarına yardımcı olabilmek adına önemli adımlar bu yılda atılmaktadır.

Haberdar olabileceğiniz ve başvuru tarihleri ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz ile sizde başvurunuzu yaparak öğrenim hayatınız boyunca size maddi destek sağlayacak burslardan bilgilerinizi sunmanız neticesinde faydalanma imkânı yakalayabileceksiniz. Üniversite yerleşiminden sonra da aynı bölümü paylaştığınız kişiler arasında bilgi paylaşımlarını sürdürerek web sitemizde ki paylaşım platformlarını kullanarak öğrenciler arasında bilgi paylaşımında aktif rol oynayabilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular

Skype

StarTR Medya

StarTR

İnteraktif Siteler

Google

StarTR Archive

YouTube

StarTR LifeStyle

Twitter

Hababam Sohbet

Facebook

Uzman Yazar

KablosuzNet, E-Dünyanın

Kablosuz İnternet Günlüğü

WhatsApp

+90 542 270 47 07