Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları satilik sıfır ve ikinci el oto ilanlar

Evde Kal Türkiyem ????

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network ????

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! ???? ????

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Ücretsiz Online İngilizce Kursu

seohaberleri

STR - Level-IIII
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
28 Mayıs 2020
Mesajlar
157
Tepki Puanı
11
Puanları
18
Yaş
29
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
İngilizce kursları vasıtasıyla İngilizceyi kolaylıkla öğrenebilir ve akıcı şekilde konuşabilirsiniz. Uluslararası dil öğrenme tekniklerinden pek çoğunu içinde barındırmakta olan Herkese İngilizce, oluşturulan görseller yoluyla kelime ve cümle yapılarının akılda kalmasını sağlamaktadır. Kelime ezberlemeye gerek kalmadan profesyonel İngilizce eğitim setleriyle İngilizceyi hem ücretsiz hem de eğlenceli bir şekilde öğrenmek bu yolla mümkündür. Herkese İngilizce kursu bağlamında İngilizce kursu kullanma talimatlarını okuyabilir ve adım adım nasıl İngilizce öğrenileceğini anlayabilmek için english.kivanckilicer.com sitesinde yer alan videoyu izleyebilirsiniz.

Herkese İngilizce kursu kapsamında İngilizce dersleri 4 aşamalı olarak yapılıp her dersin sonunda öğrendiğinizi kendinize ispatlamanız için çoktan seçmeli bir mini test yer almaktadır. Videoyu baştan sona izlemeniz lehinizedir ve gerçekten bu yolculuğa hazır olup olmadığınızı anlarsınız. Kendinizi hazır hissettiğinizde english.kivanckilicer.com adresli sitemizde yer alan derslere başlayabiliriz. İngilizce eğitim, bizleri dünya vatandaşı yapmaya yarayan bir araç olarak görülebilir. Yalnızca dünyayı daha iyi tanımak ve yabancılarla konuşabilmek maksatlı değil; diğer ülkelere ürün ve hizmet satabilmek, yabancı ve değerli para birimleri üzerinden kazanç elde edebilmek için de İngilizce eğitimi kritik bir önem taşımaktadır.

İngilizce eğitimi için mutlaka İngiltere, Amerika, Avustralya gibi ülkelerde yaşamak gerekli değildir. Mühim olan İngilizce öğrenmeyi gönülden istemek, düzenli pratik yapabilecek kaynaklar bulabilmektir. Herkese İngilizce işte tam da bu sırada devreye girmekte ve İngilizce eğitim verildiği esnada sınırsız pratik yapabilme olanağı sunmaktadır. Tüm dünyada yaygın bir şekilde konuşulan İngilizce, maalesef ülkemizde son derece az bilinmektedir. Avrupa’da en az İngilizce konuşulan ülkelerden biri ne yazık ki Türkiye’dir. İngilizce bilmediğimiz için birçok ticari fırsatı kaçırmakta; ülkemizdeki işsizliğin artmasına farkında olmadan veya dolaylı olarak katkıda bulunmaktayız.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular

google ads alani