Neler yeni

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Türk ve Organik Instagram Takipçi

arkan

Forever StarTR!
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
14 Eylül 2019
Mesajlar
39
Tepkime puanı
1
Yaş
37
Konum
istanbul
Web sitesi
wmnet.org
Paylaşım platformları için geliştirilen hizmetlerin yaygınlaşmasıyla birlikte ortaya çıkan bazı terimler vardır. İnternetten araştırması yapan kişiler; Türk, organik ve aktif gibi farklı terimlerle karşı karşıya kalıyor. Bir instagram hesabının takipçilerinin Türk ve organik özellikli olması o hesabın daha nitelik olmasına yardımcı olur. Bu nedenle siz de paket seçimi yaparken bu tür içeriklerden oluşan hizmetlere yönelebilirsiniz.

Her dönem güncellenen içeriklerle birlikte kendi instagram profilinize uygun bir takipçi paketini indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz. Tam olarak Türk kullanıcılardan oluşan paketleri tercih etmek için internet sitesindeki paketleri inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda 7/24 kesintisiz olarak sunulan web sitesi teknik destek hizmetlerinden de yararlanmak mümkündür. Böylece aklınıza takılan tüm soruların cevabı için iletişim desteği alabilirsiniz.​
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.