Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları satilik sıfır ve ikinci el oto ilanlar

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Türk Tarihi Bilgi Sitesi

seohaberleri

STR - Level-IIII
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
214
Tepkime puanı
11
Puanları
18
Yaş
29
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Türk tarihi oldukça eski bir geçmişe sahiptir. Asırlar öncesine dayanan tarihimiz pek çok ulusa ev sahipliği yapmış, nice savaşlar görmüş, nice mecraları gezmiştir. İslamiyet öncesi döneme kadar dayanan kronolojik olarak incelenmeli, okunmalı, okutulmalıdır. Sitemizde Türk tarihinin her dönemini kronik olarak ele alan, her evresini konu edinen arkeolojik, genetik, etimolojik ve antropolojik kaynaklardan yapılan araştırmalar ile bilgi vermekteyiz. Akademik araştırmalar ve makalelerden de yardımlar alınarak yayımladığımız makalelerimiz, okuyucularımıza tarihimiz hakkında doğru bilgilerin sunulması amacı ile özenle yazılmaktadır. Doğru ve bilinmesi gereken tarihi kronolojimiz hakkında bilgi edinebileceğiniz, belki de daha önce hiç duymadığınız yeni bilgiler öğrenebileceğiniz sayfamızda sizler için uzun araştırmalar yaparak yazılar hazırlamaktayız.

Bizler olarak tarih sosyolojisini benimsemekteyiz. Yani tarihi, toplumsal hafıza olarak kabul eden bakış açısını savunuyoruz. Benimsediğimiz bu anlayış sebebi ile matbu literatür üslubu ile değil de daha anlaşılır daha net ve okuması zevkli makaleler hazırlıyoruz. Bunu yaparken bilimsel makaleleri inceliyor, tarihin gerçek olaylarını derinlemesine araştırarak sizin için en doğru ve net bilgilere ulaşmayı, ulaştığımız bu bilgileri sizlerle paylaşmayı hedefliyoruz. ve Türk tarihi hakkında özenle yazılan makalelerimiz sayesinde sayfamız Türkiye’nin en çok okunan ve tercih edilen tarih kaynaklarından biri haline gelmiştir. Okuyucuya öğreten ve bilgi veren anlatımlarla tarihin öğrenilmesine teşvik etmekte, Türk’ ün tarihinin doğru bilinmesini sağlamayı amaçlıyoruz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Skype

StarTR Medya

StarTR

İnteraktif Siteler

Google

StarTR Archive

YouTube

StarTR LifeStyle

Twitter

Hababam Sohbet

Facebook

Uzman Yazar

KablosuzNet, E-Dünyanın

Kablosuz İnternet Günlüğü

WhatsApp

+90 542 270 47 07