Tanıtım Temassız Menü Yazılımları

seohaberleri

STR - Level-II
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
28 Mayıs 2020
Mesajlar
67
Tepki Puanı
0
Puanları
6
Yaş
29
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek

Reputation:

Restoran, cafe ve oteller yeme-içme konusunda hizmet veren işletmelerdir. Uzun yıllardır toplumda hizmet veren bu yerler teknolojinin gelişmesi ile dijitalliği yalanlayarak hizmet kalitelerini arttırabilmektedirler. Elle yazılan adisyonlar ve yapılan sipariş karışıklıkları bu sektörlerde en can sıkıcı olaylar olurken gelir ve gider takibinin zor olması da uğraştırmaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte dijital dünyaya yer açan işletmeler içinde artık cafe, restoran ve oteller de bulunmaktadır. Menü yazılımları konusunda hizmet veren www.dijirestoran.com istediğiniz menüyü bir gün içerisinde dijital bir sistem haline getirerek teslim etmektedir. Elle adisyon yazma ve sipariş karışıklığını tarihe karıştıracak temassız menü ile müşteri menüye dokunmadan sipariş verebilmektedir.

Menüye dokunmadan sadece kodu okutarak qr menü erişimi sağlayan müşteriler kolay sipariş verebilmekte ve verilen siparişler adisyon olarak sisteme kaydedilmektedir. Adisyon sistemi ile yazıcıdan alınan çıktı, girilen sipariş ve detaylarını göstermektedir. Böylelikle siparişler kayıt altına alınırken hangi ürünün daha çok tercih edildiği ve tercih edilmeyen ürünler belirlenebilmektedir. Sipariş yoğunluğu ve tutarlarına göre günlük veya aylık rapor yapmayı kolaylaştıran dijital menü sistemi ile işletmenin eksiklerini görebilir ve kendinizi geliştirmek için yöntemler belirleyebilirsiniz.

Paket takip sistemi de bulunan menü yazılımları ile hem paket servisi konusunda dijital sipariş ve ürün bilgileri edinebilir hem de paket personelinin performansını görüp değerlendirebilirsiniz. Satış ve gelir-gider kayıtlarına da ulaşabileceğiniz sistem ile artık cafe ve restoranlar daha kolay ve pratik hizmet verip daha kısa sürede gelişim sağlamaktadır.