Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları OkeyLisans internet hizmetleri Şekershell internet hizmetleri

StarTR Türkiye | Forum ve Destek Sayfaları

seohaberleri

Aktif Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Katılım
28 Mayıs 2020
Mesajlar
18
Tepki Puanı
0
Puanları
1
Yaş
29
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek

Reputation:

İngilizce öğrenmek iş dünyasında, dijital dünyada ve hayatımızın birçok yerinde bize kolaylık sağlayan etkenlerdendir. Hayatımızın küçük bir süresini öğrenmeye ayırarak o dilin sunduğu imkânlardan sonuna kadar faydalanabiliriz. İngilizcenin ortak dünya dili olması onu öğrenmeyi ve onu kullanarak iş yapmayı çoğunlukla gerekli hale getirebilir. İngilizce öğrenmek için en ideal yöntem dil kurslarıdır. www.englishpark.com.tr olarak Bahçelievler ve Şirinevler bölgesinde olan şubemiz ile dil eğitimini en profesyonel şekilde veren bir kurumuz. Hızlı ve kaliteli eğitim almak isteyenlerin Şirinevler İngilizce kursu arayışlarına çözüm olmak ve İngilizce öğretmeden göndermemek politikamızdır.

Yüz yüze eğitime ilave olarak web sitemizde sunduğumuz ve öğrencilerimize bir yıl boyunca ücretsiz bir şekilde giriş yapma imkânı verdiğimiz çevrimiçi eğitim desteği ile Şirinevler İngilizce kursları içinde kalite farkını ön plana çıkarmaktayız. Hafta içi ve akşam gruplarında büyük ölçüde indirimler sağlayıp derste öğrenilen konuların pekişmesi için online platformda canlı yayın ile konu tekrarları yapıyoruz.

Seviye tespit sınavları ile İngilizce düzeyinizi belirleyip uygun düzeyde İngilizce eğitimi veren sınıfımızda derslere devam ediyoruz. İngilizce seviyeleri olan beginner, elementary, pre-intermediate, intermediate seviyelerine ek olarak 32 saatlik iş İngilizcesi eğitimi verip Bahçelievler ingilizce kursu içerisinde en donanımlı eğitimi sağlıyoruz. Eğitimlere ve online derslere ilave olarak 49 parçalık İngilizce eğitim seti ve tamamen profesyonel bir ekipten oluşan hocalarımız ile İngilizce öğrenmeniz için elimizden gelenin fazlasını yapma güvencesi veriyoruz.
 
Üst