Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları satilik sıfır ve ikinci el oto ilanlar

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Logolu Paspas Ürünleri Sitesi

seohaberleri

STR - Level-IIII
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
168
Tepkime puanı
11
Puanları
18
Yaş
29
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Logolar firmaların marka bilincini arttırmak ve akılda kalıcılığı yükseltmek amacı ile kullanılmaktadır. Bu yüzden logolar mutlaka herkesin dikkatini çekecek alanlara konumlandırılmalıdır. Bu sayede bir defa işletmeyi tercih eden müşteri tekrar işi düştüğü zaman akılda kalan logo ile hareket ederek tekrar işletmeyi tercih edecektir. Logolu paspas sayesinde sizde işletmenizin logosunun daha akılda kalıcı bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Logolu paspas marka bilinci oluşturmada etkin olarak rol oynamaktadır. Müşteriler henüz daha işletmeye girerken markanın logosunu fark etmektedir. Bu sayede akılda kalıcılık arttırılmış olur. Aynı zamanda logoların her alanda bulunması işletmenin daha profesyonel görünmesine olanak tanımaktadır. Bu sayede işletme müşterilerin gözünde çok daha profesyonel bir görünüme sahip olmakta ve tercih edilmektedir.

Logolu halı ve logolu paspas son derece özel bir teknik ile ve aynı zamanda da özel makineler ile ortaya çıkarılmaktadır. Logolu paspas uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Yıkanabilir özelliği ile kolayca temizlenebilir ve renginde herhangi bir solma meydana gelmez. Bu sayede yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Son derece uzun bir kullanım ömrüne sahip olan logolu paspaslar işletmelere şıklık ve profesyonellik katmaktadır. Logolu paspas fiyatları her işletmenin bu ayrıcalıktan faydalanabilmesi için özel olarak belirlenmiştir. Fiyatlar dileyen her işletmenin erişim sağlayabileceği düzeyde tutulmakta ve bu şekilde satışa sunulmaktadır. Sizde ürünleri incelemek ve sipariş vermek için www.logohali.com sitesine gelebilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.
Google ads alanı