Tanıtım Kütük Lambader Ürünleri Satışı

seohaberleri

STR - Level-II
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
28 Mayıs 2020
Mesajlar
68
Tepki Puanı
0
Puanları
6
Yaş
29
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek

Reputation:

Kumsal Store olarak firmamızda sizlere doğal ağaç lambader ve kütük lambader satışı başta olmak üzere pek çok ürünün hizmetini veriyoruz. Doğal ağaç lambaderlerin tamamı el yapımı olarak hazırlanmakta ve her biri birbirinden ayrı orijinal ürünler olarak satışa sunulmaktadır. Ortalama olarak 1.50 cm ve 1.80 cm arası olan kütüklerden hazırlanan lambaderler üretime göre boyutunda çeşitlilik gösterebilmektedir. Tel ya da kolalanmış top şapka lambalıklar yardımı ile ürünlerin tasarımına farklılıklar katılmaktadır. Kütük lambader üretiminde kullanılan doğal malzemeler yapılan bilimsel araştırmalara göre stresi düşürmeye, nabzı kontrol altına almaya ve kan basıncını olumlu etkilemeyi sağlamaktadır.

Kütük lambader ürünlerin satışı yapılırken ürün içeriklerinde insan sağlığına zarar verecek hiçbir madde kullanılmamaktadır. Ürünlerin dokusu ve doğallığı ağacın kendine has özelliklerinden kaynaklanmaktadır. Ürün boyutları değişim gösterirken fiyatlarda da ürünün içeriğine bağlı olarak değişimler olabilmektedir. Firmamızın satışa sunduğu doğal ağaç lambader ve kütük lambaderler hakkında tüm sorularınız ve detaylı bilgi için web sitesi aracılığı ile firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Doğal kütük lambader ve diğer ürünlerin satışı gerçekleştirildikten sonra firmamız tüm müşterilerine ilk 15 gün koşulsuz şartsız iade imkânı sunmaktadır.

Lambaderlerin boyutları ve stok bilgileri ürün detayları kısmında yer alırken firmamız olası aksaklıklar hakkında da sizlere bilgi vermektedir. Web sitesi üzerinden ürün stoklarına, stok koduna ve ürün çeşitliliğine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Daha fazlası için www.kumsalstore.com sitesine gelebilirsiniz.