Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları satilik sıfır ve ikinci el oto ilanlar

Evde kal TÜRKİYEM 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔 📨

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Kişiye Özel Tabanlılık Merkezi

ayfareli

STR - Level-III
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
25 Ekim 2019
Mesajlar
83
Tepki Puanı
0
Puanları
6
Yaş
33
Konum
adana
İlgi Alanı
yok
Cinsiyet
Male
Kişiye Özel Tabanlılık Merkezi

Kişiye Özel Tabanlık uygulaması için Fulyaayakcerrahisi.com internet adresimizden ayak sağlık merkezimize ulaşabilirsiniz. Verdiğimiz sağlık hizmetleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için web sitemizi mutlaka kullanın. Ayak sağlık merkezimizde kişiye özel tabanlılık işlemi için ilk önce kişinin ayağı led teknoloji ile hızlı bir şekilde taranır. Hasta bilgileri bir programa alınır. Programla hastaya özel tabanlılık hazırlanır. Ayak sağlığınıza kavuşmak, acılarınıza son vermek, duruş bozukluğunu önlemek için mutlaka ayak sağlık merkezimize uğrayın. Uzman hekimlerimizle ayak sağlığı sorunlarınıza pratik ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Ayak sağlık merkezimizin çalışma şekli ve verdiği sağlık hizmetlerini internet sitemizden takip edebilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular

google ads alani