İzmir Mide Küçültme Ameliyatı – Op. Dr. Mehmet Yalım Uçtum

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
İlgi Alanı
SEO
Obezite adeta çağımızın pandemisi, pandemi sadece enfeksiyon hastalıklarında olacak diye bir varsayım söz konusu değil. Bakıldığında obezitenin de dünya genelinde çok yaygın bir etkisi mevcut. Fakat neyse ki tedavi seçenekleri bu anlamda çok gelişmiş durumda. Bununla beraber dünyanın pek çok merkezinde uygulanan cerrahi ve medikal tedaviler ülkemizde de Türk Hekimleri tarafından uygulanabilmekte.

En kolay tedavi seçeneklerinin başında mide botoksu gelmekte ortalama 15 dakika süren bu işlemle normalde kadınların yüzdeki kırışıklıklardan kurtulmak için kullandığı ajan mideye uygulanıyor ve midenin kasılması yavaşlatılarak genel bir tokluk hissi sağlamaktadır. , uygulama yapılan merkez ve kullanılan flakon miktarına göre fiyatlar değişmektedir. Diyete yardımcı bir yöntem ve gerçekten etkili fakat her kilodaki hastaya uygulanamamakta hekim değerlendirmesi sonucunda yandaş hastalıkları da varsa morbit obezite sınıfındaki hastalara hekiminde önerisi ile tüp mide ameliyatı uygulanabilmektedir.

yapmakta olan Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Mehmet Yalım Uçtum tüp mide ameliyatına ilişkin olarak değerlendirmelerde bulundu. Dr. Yalım, Midenin %80’i çıkartılarak genel bir hayat tarzı değişikliği ile beraber pek çok yandaş hatalıktan kurtulmak ve ciddi oranlarda kilo vermek mümkündür. Ben bir genel cerrahi uzmanı olarak bu anlamda sayısız ameliyat gerçekleştirdim ve 200 kilo üstündeki hastaların bile ciddi kilolar vererek sağlığına kavuştuğuna şahit oldum. Bu anlamda yandaş hastalıklar da varsa muhakkak cerrahi seçenek izmirde mide küçültme ameliyatı gündeme alınmalıdır. Her şeye rağmen uzman ve bu anlamda deneyimli bir cerrahin muayenesi şarttır. Sağlıklı günler.

izmirde mide küçültme ameliyatı fiyatı ameliyat öncesi ve sonrası sürece göre ve kullanılan ekipmana ve ameliyata katılan ekibe göre değişebilmektedir. Çok daha kapsamlı bilgi almak için alt kısımdaki bağlantıyı ziyaret ediniz:

StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.