Tanıtım GTAPlatform - En Büyük Türkçe GTA Platformu

seohaberleri

STR - Level-II
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
28 Mayıs 2020
Mesajlar
67
Tepki Puanı
0
Puanları
6
Yaş
29
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek

Reputation:

En büyük Türkçe GTA (Grand Theft Auto) platformu olan gtaplatform.com tüm GTA severleri sitesine beklemekte; onlara GTA’ya yönelik bilinmeyenler, bu kapsamda oluşturulan forum, GTA sunucuları listesi ve iletişim kanalları barındıran seçenekler sunmaktadır. GTA oyunlarına yönelik inceliklerin ve bilinmeyenlerin ayrıntılı bir şekilde sunulduğu site, GTA oyuncuları tarafından oluşturulan içerikleri GTA severlerin beğenisine sunmaktadır. Ayrıca site ziyaretçilerine moderatör olma imkanı da vermekte; örnek vermek gerekirse SAMP, MTA, GTA5 Moderatörlükleri, İçerik Üreticiliği, Grafiker, Discord Sorumlusu, Server-İletişim Sorumlusu, Forum Moderatörü veya genel alanlarda moderatörlük olanağı sunulmaktadır.

GTA Roleplay, oyuncuların gerçek hayattaki gibi oyun içerisinde de bir karakteri canlandırması durumudur. Tamamen gerçek hayata bağlı bir kavram olarak bilinmektedir. Gerçekte ne yapıyorsanız ve nasıl hareket ediyorsanız aynı şekilde oyunda da karakterinize yaptırabilirsiniz. Karakterinize bizim gibi bir isim ve soy ismi vermeniz, onu bir ailenin parçası olarak oluşturmanız gerekmektedir. Roleplay içerisinde karakterinize adeta bir tiyatro oyununda oynar gibi her türlü rol ve görev verebilir; oyunda yer alan diğer tüm oyuncularla gerçekmiş gibi diyaloğa geçmesini ve irtibat kurmasını sağlayabilirsiniz.

Bu kapsamda hem GTA hem de GTA unsurlarına dair kapsamlı bilgi edinilmek ve GTA hakkında yaşanan son gelişmelerden anında haberdar olunmak isteniyorsa gtaplatform.com adresli site ziyaret edilebilir ve GTA hususunda tüm bilinmeyenler öğrenilip farklı GTA deneyimlerine yelken açılabilir.