Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Yokyok XML Bayiliği Sistemi

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
802
Tepki Puanı
14
Yaş
30
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Türkiye'deki en büyük kadın giyim tedarik sistemi ile artık herkes sattığı ürün karşılığı komisyon alarak para kazanabiliyor. sistemi ile herkes site üzerinden kargolama, faturalama gibi takip işleri ile uğraşmadan kazanç elde edebiliyor. 50 binden fazla ürün çeşidi ile ticaret yapabileceğiniz bir platform olan bu sistemde satış yapabilmek için sisteme kayıt olmak gerekiyor. Türkiye'deki en büyük Pazaryeri Entegrasyonları ile uyumlu olan XML bayiliği bünyesinde tesettür, giyim, ayakkabı, çanta, büyük beden, iç giyim, kozmetik, takı, saat, sağlık ürünleri, gözlük, aksesuar, ev eşyası, elektronik, oyuncak, hediyelik eşya ve erkek ürünleri gibi binlerce ürün çeşidi mevcut. Aylık, yıllık ve ömür boyu abonelik ücreti karşılığında site üzerinden herhangi bir harici ücret ödemeden ticaret yaparak para kazanabilirsiniz.

seçeneğinde herhangi bir kayıt ücreti talep edilmeyen bu sistemle siz dilerseniz Facebook ve Instagram adresinizden, dilerseniz kendi internet sitenizden sadece sipariş alıp bu siparişi site üzerinden vererek para kazanacaksınız. Yani sizin yapmanız gereken şey ürünü yayınlayarak siparişi üzerinden vermek olacak. XML bayilik sistemi ile satmış olduğunuz her ürün için yüzde 25'i kadar komisyon kazanma şansınız var. Kazandığınız bu komisyon tutarları haftalık olarak hesabınıza yatırılıyor. Ayrıca internet sitesinden kazandığınız komisyonu sürekli olarak takip edebilme imkânına sahipsiniz. detayları için sitemizin telefonunu arayabilir ya da web adresimizi ziyaret edebilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular