XTRAcoin YouTube Kanalı

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
İlgi Alanı
SEO
Site Url
https://www.youtube.com/c/Xtracoin
Site Title
XTRAcoin YouTube Kanalı
Bu ara kripto para ve blockchain teknolojisine merak salmış, henüz bu işlerde tam anlamıyla bilgili olmayan bir yatırımcıyım. Herkes gibi bende Google ve YouTube üzerinden birtakım araştırmalar yaparak bu işe başladım. Derken bu işlerde profesyonel olmak gerektiğini, blockchain teknolojisinin en azından ortalama seviyede bilinmesi gerektiğini farkettim. Çünkü ne yazık ki bu işlerde de birtakım dolandırıcılık faaliyetleri türemiş. Bunu Google'da yaptığım araştırmalarda farkettim. YouTube kısmında ise birçok kanal ile karşılaştım. Aslında bu bir sektör haline gelmiş. 20 30 civarında kanala göz attım. Tanıttıkları kripto paraları inceleme fırsatım oldu. Kimisi kâr ettirmiş, kimisi zarar. Bu işin kriteri ne henüz bilmiyorum. Ancak dikkatimi çeken bir videoya denk geldim.

XTRAcoin isimli kanalın 1 yıl 327x kâr gibi bir videosu karşıma düştü. Merak edip izledim. Kısa bir videoydu ama videoda bahsi geçen Tenset projesinden bahsediyorlardı. Tenset'i biraz araştırdım ancak tam anlamıyla ne yaptıklarını anlamadım. Tekrar XTRAcoin kanalına döndüm ve Tenset ile ilgili eski videolarının olduğunu farkettim. Bunları izledim, Tenset'in çıkardığı Everdome Metahero ve Kanga tokenların incelemesinde bulundum. Diğer videolarını inceledim. Sonrasında ise kendilerinin bir hayli gerçek kazançların olduğu projeleri (çoğunlukla Tenset projeleri ile) tanıttıklarını gördüm. Ayrıca FAME MMA gibi bazı videolarda vardı. YouTube kanalı olarak takip ettiğim 3 4 tane kanalın arasına eklediğim bir kanal oldu. Yakında Fame isimli yeni bir token çıkacağını duydum bunu da inceleyeceğim. Ekip olarak beğendiğim ve takdir ettiğim bir yoldalar. Vakti olan ve bu işten benim gibi ortalama düzeyde anlayan biriyseniz mutlaka takip etmenizi önerebileceğim kanallar birisidir. Hemen sizde bu videoları incelemek isterseniz XTRAcoin YouTube adresine gelebilirsiniz.

StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.