White Dragon Labs Sitesi Güvenilir mi ?

is_for_you

Forever StarTR!
Kayıtlı Kullanıcı
İlgi Alanı
webmaster
Kısa sürede kilo verip vücut geliştirmek istiyorum. Bunun için ek takviye almam gerekiyormuş. önerdiler. İnternetten alışveriş yapmak istiyorum. white dragon labs sitesine denk geldim Fiyatları da oldukça uygun. Sizce güvenilir bir site mi? Kaç günde ürün elime ulaşır? Bir de kapıda ödeme imkanı var mı?

White-dragon-labs.com Güvenilir mi ?

enesk001

Forever StarTR!
Kayıtlı Kullanıcı
Sarms, vücut geliştirmek isteyenler için vazgeçilmez bir takviye. Ben de sitesinden satın aldım. Bir gün içinde siparişi kargoya verdiler. Yaklaşık bir hafta içinde de ürün elime ulaştı. Güvenilir, nadir sitelerden biri. Kapıda ödeme imkanı yok. Ancak Paypal ve havale gibi kolay ödeme seçenekleri bulunuyor.

Monarch

StarTR Network
Yönetici
System Admin!
Web sitesi
www.startr.org
İlgi Alanı
Java
Eğitim
Üniversite
Bu ürünü almadan önce, aile hekiminize danışın. bu tür ürünleri her bünye kaldırmayabilir.
Güven konusu ayrı sağlık konusu ayrı paranı kaptırsan çok büyük sorunlar yaratmaz. ama sağlığını bozarsan işte ozaman kötü.
Aile hekiminin onayı olmadan alıp kullanmayın. vücut geliştireceğim diye Kıvanç Tatlıtuğ gibi komalık olursunuz mazallah :)

StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.