Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Website Akışınızı Tek Bir Panelden Yönetin

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
711
Tepki Puanı
13
Yaş
30
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Dünyanın hangi noktasında olduğunuzun bir önemi bulunmadan internet siteleriniz ile alakalı olarak yaşanacak olan olası bir sorunun önüne geçmek, yaşanması muhtemel bir sorunda sizi gerçek zamanlı bir şekilde uyaracak bir sistemin olması mutlaka işimizi kolaylaştıracaktır. üzerinden alacağınız hizmetle birlikte 8 farklı monitör kullanılarak programı ile bu tamamen mümkün olmaktadır. Bu muhteşem platform dünya üzerinde birçok ülkede 20 farklı noktada 7/24 sorgulama yapmak suretiyle web sitenizi kontrol etmekte ve yapılan kontrollerde açılmadığı noktalarda yetkilendirdiğiniz kişilere zamanında ayrıntılı olarak bildirimler göndermektedir.

Robotalp müşterilerini ilk olarak yaşanacak olası sorunlarda bilgilendirir. sistemini de kullanarak olası tüm sorunların önüne geçilmiş olur. Verilen hizmet ayrıca sadece sitenizle kısıtlı olarak sunulmamaktadır. Google üzerinden son zamanlarda oluşturulan güncellemeler çerçevesinde bir takım farklı hizmetlere ihtiyaç duyan kullanıcılar site üzerinden istifade edebilirler. SSL güvenlik sertifikası noktasında site tarafından verilmekte olan profesyonel hizmetten faydalanmak mümkündür. noktasında başarılı bir çalışma sunmakta olan site SSL sertifikalarınız noktasında hızlı bir şekilde işlem yapılması da mümkün olmaktadır. Sunulan hizmetin kalitesi kadar talep edilen ücret politikası da müşterilerin memnuniyetiyle karşılanmaktadır. Uygun koşullarda kapsamlı hizmetten faydalanmak mümkündür. Site içerisinde verilen hizmetler zaman zaman güncellenmektedir.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.