Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Vice Roleplay Forumu

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
574
Tepki Puanı
12
Yaş
30
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
GTA San Andreas yıllardır pek çok oyuncunun ilgisini çeken ve ilk çıktığı günden bugüne dek geliştirilerek daha gerçekçi bir oyun deneyimi yaşatan popüler oyunlardan biridir. Forumu, Vice şehri olarak adlandırılan sistemde her gün binlerce oyuncunun kaliteli ve harika zaman geçirebilmesi için tasarlanmış olan bir oyun platformudur. istemcisi üzerinde gerçekçi rol yapma imkânı sunan platform, oyuncularına en iyi deneyimleri sunmaktadır. Platform içerisinde ayrıca oyunculara karakter tanıtımları, oluşum tanıtımları gibi forum içerikleri de sunulmakta ve böylece oyuncuya gerekli olan bilgiler açık bir şekilde iletilmektedir.

Platform üzerinde hesap oluşturarak karakter başvurunu yapabilir ve başvurun onaylandıktan sonra Vice şehrinde gerçekçi rol yaparak oyunun tadını çıkartabilirsin. Vice platformu oyuncularına GTA San Andreas deneyimini en gerçekçi şekilde sunmayı ve oyuncuların kaliteli vakit geçirmesini sağlamayı amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda sistem gereksinimlerini sürekli yenileyerek ve geliştirerek hizmet veren platform Discord kanalı üzerinden oyunculara merak ettiği konularla ilgili geri dönüş yapmakta ve etkili bir iletişim sağlamaktadır. Sende GTA San Andreas oyununu en gerçekçi deneyimlerle oynamak ve beraberinde binden fazla oyuncu ile beraber online bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsan web sitesini ziyaret edebilir, üyelik oluşturarak karakter başvurunu kolayca yapabilirsin. Başvurun onaylandığı andan itibaren en gerçekçi oyun deneyimini yaşayabilir, online platformda oyun keyfinin tadını çıkartabilirsin.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.