Neler yeni

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

TV8 Kırmızı Oda Bello Divano

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
1,088
Tepki Puanı
15
Yaş
31
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
TV8 kanalında yer alan dizisi kısa süre içerisinde pek çok izleyicinin beğenisini toplamıştır. Dizide kullanılan dekorlar ise dizinin ana konusu ile bütünleşirken seyircinin beğendiği unsurlardan birisi olmayı başarmıştır. ndan birisi olan Bello Divano ise diziye imzasını sponsor olduğu koltuk takımları ile atmıştır. Dizi ile uyum içerisinde olan Bello Divano koltuklar ekran başındaki izleyicilerin büyük beğenisini toplamaktadır. koltukları, seyircinin ekran şıklığını eve taşıyabilmesi adına kolaylıkla ulaşabileceği şekilde Bello Divano web sitesinde satışa sunulmaktadır. tercih etmek isteyen ve Bello Divano’nun diğer eşsiz koltuk tasarımlarına sahip olmak isteyenler web sitesini ziyaret edebilmektedir. Ayrıca resmi web sitesinde sunulan e-katalog, Bello Divano ürünlerini daha kolay bir şekilde incelemenize ve bilgi edinmenize yardımcı olmaktadır.

Bello Divano koltukları sponsorlu ya da sponsorsuz fark etmeksizin üretim ve tasarım aşamasında; kalite, rahatlık, sağlamlık, şıklık ve ulaşılabilirlik özelliklerine dikkat edilerek satışa sunulmaktadır. Bu özelliklerin tamamı satışa sunulan tüm koltuk takımlarında mevcuttur. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya dikkat eden Bello Divano, tasarım aşamasından satış aşamasına kadar son derece profesyonel bir şekilde ilerlemektedir. Kullanılan tüm malzemeler ise birinci sınıf malzemeler arasından tercih edilmektedir.

Kırmızı Oda dizisinde kullanılan ve Bello Divano’nun sitesinde, mağazalarında satışa sunulan Bello Divano koltukların tamamı garantilidir. Müşteri memnuniyeti ve haklarına önem veren Bello Divano tüm ürünlerinin garantili olmasına dikkat ederek satışını gerçekleştirmektedir. Bello Divano’nun web sitesinde ve mağazalarında satışa sunduğu koltuk modelleri; Meriç koltuk takımı, Şölen koltuk takımı, Asos koltuk takımı, Edremit koltuk takımı, Samut koltuk takımı, Erciyes koltuk takımı ve Luna koltuk takımı olarak sıralanmaktadır.

Ekranlarda görülen Bello Divano şıklığını evlerine, ofislerine ve çalışma alanlarına taşımak isteyen kişiler web sitesinde yer alan Bello Divano iletişim adresleri aracılığıyla Bello Divano ile iletişime geçebilmektedir. Whatsapp danışma hattı sizler için uzun saatler arasında günün pek çok vaktinde online danışma hizmeti olarak görev almaktadır. Aklınıza takılan soruların cevabı ve koltuk takımları modeller, fiyatları başta olmak üzere pek çok konuda bilgi almanız mümkündür. Profesyonel Bello Divano çalışanları sizlerin koltuk seçimi süresinde her türlü yardımı sağlarken iyi bir rehber olmayı amaçlamaktadır. Kısa süre içerisinde sizler de Kırmızı Oda dizisinin şıklığını, modernliğini ve rahatlığını kolaylıkla evlerinize taşıyabilirsiniz.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...