Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları satilik sıfır ve ikinci el oto ilanlar

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Turn & Bake Ürünleri

seohaberleri

STR - Level-IIII
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
214
Tepkime puanı
11
Puanları
18
Yaş
29
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
markası olarak 2017 yılında İstanbul’da kurulduk. Bu markayı kurarken ilk amacımız, müşterilerimizin tasarladığımız ürünleri giyerken içinde kendilerini mutlu ve rahat hissetmeleriydi. Tasarımlarımızı gören müşterilerimizin yüzünde bir gülümseme oluşturabilmek başından beri en büyük ilhamımızdı, bu yüzden “Fun Wear “konseptini yarattık. “Fun Wear” konsepti insanları hızlı moda alışkanlıklarından vazgeçirip başka hiçbir yerde bulamayacakları özgün ve eğlenceli tasarımları giymeye teşvik etmektedir. Müşterilerimizi sıradan olan yerine farklı olanı tercih etmeye teşvik ettiğimiz bu konseptimiz ile birbirinden farklı ve tasarım harikası ürünlerimizi değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. olarak kullandığımız kumaşların kalitesi sayesinde tasarladığımız her ürünümüz kolay oturma özelliğine ve yumuşak tuşeye sahip olmaktadır.

Yeniliklerin yaratıcılık ve hayal gücü ile ortaya çıktığına inanıyoruz. Bu yüzden yaratıcı olma konusunda sürekli geliştiriyor, hayal gücümüzü sonuna kadar zorluyoruz. Tasarladığımız seçkin modelleri bugünün sokak modası ile birleştirerek ortaya daha özgün daha marjinal tasarımlar çıkartmaktayız. 2017 yılında girdiğimiz bu piyasada şu an müşterilerini memnun eden, yenilikçi ve gelişen bir markayız. markası olarak savunduğumuz bu özgünlük anlayışı sayesinde piyasada benzeri olmayan ürünler tasarlayarak insanların en eğlenceli bulduğu parçaları giyebilmelerini sağlamaktayız. Sıradan olan moda anlayışının yerine yepyeni ve birbirinden tamamen farklı olan stil parçaları ile her insana özgü farklılıkları yansıtıyor ve müşterilerimizin yenilik kavramına hitap ediyoruz. Gelişen moda için gelişen marjinal stiller yaratmaya devam ediyoruz. Daha fazlası için hemen adresine gelebilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular

Skype

StarTR Medya

StarTR

İnteraktif Siteler

Google

StarTR Archive

YouTube

StarTR LifeStyle

Twitter

Hababam Sohbet

Facebook

Uzman Yazar

KablosuzNet, E-Dünyanın

Kablosuz İnternet Günlüğü

WhatsApp

+90 542 270 47 07