Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları satilik sıfır ve ikinci el oto ilanlar

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Türkiye'nin 1 Numaralı Fotoğrafçılık Kursu

seohaberleri

STR - Level-IIII
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
214
Tepkime puanı
11
Puanları
18
Yaş
29
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek

Günümüzde birçok kişi başarılı şekilde fotoğraf çekebilmek için almaktadır. Bu eğitimler ile kişiler profesyonel anlamda fotoğraf çekebilmektedir. Tabi ki iyi bir fotoğrafçı olabilmek için birçok farklı etken vardır. Cihazların kalitesi ne kadar iyide olsa doğru ışığı ve anı yakalamak daha önemlidir. Bizler 13 yılı aşkın tecrübesi ve uzman eğitmenlerimiz ile sizlere fotoğrafçılık eğitimlerini başarılı şekilde sunmaktadır. Sizlerde başarılı ve tecrübeli birçok fotoğraf sanatçısından en iyi eğitimleri almak için sitemize gelebilirsiniz. Birbirinden farklı kurs seçenekleri ile kendinize en uygun eğitim en uygun fiyatlar ile alabilir ve hemen derslere başlayabilirsiniz.

Kursları bitiren herkes, “Eğitim Sertifikası” almaya hak kazanmaktadır. Üstelik sertifika için ek ücret ödemiyor ve sertifikanız hemen profilinize eklenmektedir. Ayrıca kurs sonunda 50 soru ve 50 dakika süreden oluşan “Online Fotoğrafçılık Kursu Bilgi Testi”ne katılan, 85 ve üzeri puan almaya kazanan kursiyerler “Fotoğrafçılık Kursu Başarı Sertifikası” alabilmektedir.

Sizlerde tüm kursları incelemek ve daha fazla bilgi almak için hemen sitesine gelebilirsiniz. Merak ettiklerinizi veya sorularınızı Whatsapp Destek Hattından bizlere ulaştırabilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Skype

StarTR Medya

StarTR

İnteraktif Siteler

Google

StarTR Archive

YouTube

StarTR LifeStyle

Twitter

Hababam Sohbet

Facebook

Uzman Yazar

KablosuzNet, E-Dünyanın

Kablosuz İnternet Günlüğü

WhatsApp

+90 542 270 47 07