Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları OkeyLisans internet hizmetleri Şekershell internet hizmetleri

StarTR Türkiye | Forum ve Destek Sayfaları

seohaberleri

Aktif Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Katılım
28 Mayıs 2020
Mesajlar
18
Tepki Puanı
0
Puanları
1
Yaş
29
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek

Reputation:

Soru cevap sitesi sizlerin herhangi bir sorunuza kısa süre içerisinde cevap almanızı sağlayacak siteye verilen isimdir. Bisorucevap kullanıcıları gün içerisinde merak ettikleri ve kısa süre içerisinde cevabına ulaşmak istedikleri pek çok soruya soru cevap sitesi aracılığıyla yanıt bulmaktadır. Birkaç kullanıcı bilgisinin verilmesi ile gerçekleşen kayıt işleminden sonra ücretsiz olarak foruma ulaşma imkanı sizlere sunulmaktadır. Kullanıcı adı, e posta adresi, şifre, cinsiyet bilgisi ve görünür bir ad aracılığıyla kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Kullanıcıların tamamı üyeliğini gerçekleştirdikten sonra forum içerisinde düşüncelerinden özgürce bahsedebilmekte ve sorularını sorabilmektedir. Her kullanıcı anasayfada yer alan ve cevap bekleyen pek çok soruya erişim sağlama hakkına sahiptir. bisorucevap.com sizlerden herhangi bir kulanım ücreti istememekle birlikte sınırsız bir hizmeti sunmaktadır.

Cevap bulamadığınız sorulara, itiraflarınıza, güzellik ipuçlarına, sağlık, cinsel yaşam, aşk ve ilişkiler hakkında diğer kullanıcıların görüşlerine web sitesi üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bisorucevap sizlere aşk ve ilişki, yaşam, cinsel yaşam, sağlık, internet, bakım ve güzellik, ilginç sorular başta olmak üzere pek çok kategoride görüş bildirmenize imkan sunmaktadır. Güvenilirlik sağlanması açısından hiçbir kişisel bilginiz bir başka kullanıcı ile paylaşılmamaktadır ve diğer kullanıcılar yalnızca cinsiyetiniz ve kullanıcı adınız gibi bilgilerinize ulaşabilmektedir.

Sorularınızı ve cevaplarınızı yükledikten sonra web sitesinin sizlere sunduğu imkan aracılığıyla kaç kullanıcının sorunuzu okuduğunu ve kaç kullanıcının cevap verdiğine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sizler de kaydınızı gerçekleştirdikten sonra forum içerisinde soru sormuş ya da görüş bildirmiş diğer kullanıcıların sorularına yanıt verebilir ve belirli konuları tartışabilirsiniz. Bisorucevap sizlerin doğru bilgiye ulaşmasını hedeflerken bu konuda sınırsız bir hizmeti kullanıcılarına sunmaktadır. Sizler de Türkçe itiraf sitesine kolaylıkla üye olarak soru cevap sitesinin hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.
 
Üst