Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Tiktok takipçi nasıl kasılır

grapseo

Forever StarTR!
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
11 Haz 2020
Mesajlar
53
Tepki Puanı
0
Yaş
32
Konum
Diyarbakır
İlgi Alanı
web
Cinsiyet
Erkek
İnstagram takipçi satın al
Sosyal medyanın büyümesi ve yeni bir pazar haline gelmesi ile pek çok kişi arama motorlarında şeklinde araştırmalar yapmaktadır. İnstagram takipçi başta olmak üzere bir diğer abone satın alma türlerinden birisidir. Takipçi sayısının yüksek olması daha fazla popülerlik ve bilinirlik kazandırdığı için işletmeler ve bireysel kullanıcılar takipçi talep etmektedir. Bizler de firma olarak kullanıcılarımızın takipçi taleplerine sosyal medya türü ve kanalı fark etmeksizin hızlı şekilde çözüm sunuyor kullanıcıları aktif takipçi ile buluşturuyoruz.

Sosyal medya takipçi satın al

Eğlence araçları olarak bilinen ve ticari işletmeler için ciddi bir gelir modeli haline dönüşen sosyal medya, pek çok kitlenin burada bulunması ile birlikte yeni bir pazar haline dönüştü. Bu yüzden tiktok ve benzer kanallarda takipçi sayısını arttırmak isteyen kişiler şeklinde arama yaparak web sitemize ulaşmaktadır. Web sitemizde İnstagram, Youtube ve Tiktok başta olmak üzere pek çok farklı sosyal medya kanalları için takipçi satın alabilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular