Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları satilik sıfır ve ikinci el oto ilanlar

Evde kal TÜRKİYEM 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔 📨

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

su kaçağı nasıl bulunur

arkan

Aktif Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
14 Eylül 2019
Mesajlar
35
Tepki Puanı
8
Puanları
8
Yaş
34
Konum
istanbul
Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Ev Tesisatındaki Su kaçağı nasıl bulunur?
Eski binalarda veya tesisatında usta hatası olan yeni binalarda su kaçakları olabilir. Evdeki Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir Konusunda öncelikle su kaçağı olduğundan emin olmanız gerekir. Evin zemininde, duvarında ıslaklık veya nemlenme varsa az veya çok bir kaçağın olduğunu anlarsınız. Su kaçakları bir müddet bulunamadığında koku yapmaya başlar. Kötü koku, duvar veya zemindeki rutubetin artmasından kaynaklanır.
Su kaçağının temiz sudan mı yoksa giderlerden mi kaynaklandığını bulmak için de bazı pratik yöntemleriniz vardır. Temiz su vanasını kapatın ve bir gün hiç kullanmayın. Vanayı kapattığınızda sayaça dikkat edin. Ertesi gün sayaçta artış söz konusu olmuşsa temiz sudan kaynaklandığını anlarsınız. Kaçağın olduğuna emin olduktan sonra yerinin tam tespit edilebilmesi için profesyonel firmalarda bulunan elektronik cihazlara ihtiyaç vardır.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular

google ads alani