Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Şanlıurfa araç kiralama

softbilisim1

Forever StarTR!
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
5 Haz 2021
Mesajlar
2
Tepki Puanı
0
Yaş
34
Konum
şanlıurfa
İlgi Alanı
araç kiralama
Cinsiyet
erkek
Eğitim
üniversite


firması olan ascar rent a car firması sürekli olarak büyüyen büyüdükçe kalitelişen ve sonucunda müşteri memnuniyetini ön planda tutan ender firmalardan birisidir. firması olarak sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. olarak tüm araçlarımız düşük km olarak sizlere sunulmaktadır. Şanlıurfa araç kiralama firması olarak tüm bakımları periyodik olarak yapılmaktadır. A olarak firmamızın 7/24 yol yardımı ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır. şanlıurfa araç kiralama olarak şanlıurfa bölgesinde en uygun fiyatlara en kaliteli hizmeti sunan tek firmadır. olarak dilediğiniz marka ve modeli kiralayabilirsiniz. Şanlıurfa bölgesine geldiğinizde isterseniz online rezervasyon yapabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden yapacağınız online rezervasyonlarla saçma sapan prosedürlerden uğraşmamanızı sağlıyoruz ve size kolaylıklar sağlıyoruz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular