Neler yeni

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Organik Helva Ürünleri Sitesi

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 Mayıs 2020
Mesajlar
1,221
Tepkime puanı
15
Yaş
31
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
TjWgzi.jpg

Tarihi kültürümüzde çok eskilere uzanan geçmişi ile sofralarımızın tadı olan , günümüzde hala sıkça tercih edilen ve damak tadını şenlendiren bir lezzettir. Çiçekoğlu Helva, çok eski dönemlerden beri haşhaş ve helva sektöründe kaliteli hizmet sunmakta olan köklü bir firmadır. Bilinen geçmişi ile 1852’li yıllara dayanan köklerinin ilk oluşumu Hakkı Çiçekoğlu’dur. Günümüzde 5.nesil torunları tarafından yönetilmekte olan firma, helva üretiminde nam salmış, insanların güvendiği, kalite ve güvenilirliğin adresi haline gelmiştir. helva, üretimini yaptığı her ürününde doğallığı ve kaliteyi baz almış, sahip olduğu üretim ve hizmet prensiplerinden asla ödün vermemiştir. Yıllardan beri süregelen üretim ve hizmet anlayışı nesilden nesle aktarılmış ve geleneksel kültürümüzün bir parçası olan helva yine geleneksel hizmet anlayışı ile müşterilere sunulmaktadır.

Helva üretiminde kullanılan malzemelerin doğal, taze ve kaliteli oluşu ile ortaya çok daha güzel bir ürün çıkmaktadır. Müşterileri için her zaman en iyisini sunmayı kendilerine amaç edinen Çiçekoğlu Helva, helvası üretiminde adını duyurmuş bir üreticidir. Ürettiği pek çok ürün çeşidi ile müşterilerine farklı alanlarda hizmet sağlayan firma kurulduğu günden beri gelişmeyi ve değişimi göz ardı etmemiş, teknolojik gelişmeleri ve müşteri yorumlarını her zaman çok dikkate almıştır. Firmaya ait ürün çeşitlerini görmek ve incelemek, kolayca sipariş verebilmek için sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular