Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Opr. Dr. Samet Cin - Genel Cerrahi Uzmanı İzmir

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
536
Tepki Puanı
12
Yaş
30
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
İzmir’de tecrübeli genel cerrahi doktorları arasında ben de varım diyen Op. Dr. Özellikle obezite tedavilerinde ciddi deneyime sahip. Sektörde oldukça deneyimli hocalarla birlikte çalışan Op. Dr. Samed Cin 300’den fazla tüp mide ameliyatına giren genel cerrahi uzmanı bu alandaki tecrübesi her geçen gün arttırmakta. Obezite hayatımızı tehdit eden bir gerçek. Aynı zamanda birçok hastalığın da nedeni olan obezite tedavi edilmezse git gide artan kilolarla hastanın yaşam standartlarını son derecede bozduğu gibi ölümüne de sebep olabilmekte.

Genel cerrahi uzmanı Samet Cin aynı zamanda bir com üyesi bu platformda yer alan hesabından her türlü sağlık bilgisini hastaları ile paylaşmakta ve hastalarının sorduğu sorulara yardımcı olmakta.

2003 yılında ege üniversitesi tıp fakültesine başlayan Samet Cin Genel Cerrahi uzmanlığını yine Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Anabilim Dalında tamamlayan Dr. Cin aynı dönemde Amerika Birleşik Devletlerinden bulunmuş ve bu aşamada Karaciğer ve Böbrek nakli alanında yurt dışı deneyimi kazanmıştır. Özellikle ilgi alanları obezite cerrahisidir. Şu anda İzmir’de anadolu cerrahi merkezinde hatalarına hizmet vermektedir.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.