Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Op. Dr. Taylan Yanar- Üroloji Doktorları İzmir

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
543
Tepki Puanı
12
Yaş
30
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Günümüzde her alanda olduğu gibi sağlık alanında da teknolojik ilerlemeler çığır açmak ta ve bu gelişmeler insan hayatını olumlu yöntem geliştirmektedir. Sağlıkta üroloji alanında da kısırlık tedavilerinde olsun böbrek hastalıklarında olsun her türlü tedavide ileri teknolojiden faydalanılmaktadır. İzmir’de bir üroloji doktoru olarak görev yapmakta olan özellikle, böbrek taşı prostat büyümesi, idrar kaçırma, cinsel işlev bozuklukları ve sünnet gibi alanlara özellikle ilgi duymaktadır. doktor arama platformunun da üyesi olan Taylan Yanar bu platformda bulunan profilinde tedavi süreçleri ile ilgili hastalarını bilgilendirmekte ve detaylı sağlık makaleleri yayınlamaktadır.

İnfertilite alanında da deneyimli olan Op. Dr. Taylan Yanar özellikle erkek kısırlığında en etkili sebebin varikosel olduğunu dile getiriyor. İnfertilite teşhisi konulan hastaların önemli ölçüde altında yatar sebebin varikosel olduğunu biliyoruz diyen Taylan Yanar, merkezimizde bu varikosel ameliyatlarını gerçekleştirebiliyoruz. Bu anlamda hastalarımıza çare oluyor olmak bize mutlu ediyor şeklinde konuştu. Röportajımızda, TurkHekimleri.com projesinden de bahseden Taylan Yanar, profil bir web sitesi gibi çalışıyor çok uygun fiyatla web sitesi sahibi olabiliyorsunuz hatta bir web sitesinden daha fazlası diyebilirim. Bunun sebebi birçok web sitesinden bu platformda sunulan özellikler sunulmuyor. Ayrıca bir sağlık platformu, sağlık sorunları ile ilgili bilgi arayanların yeri bu da sizin paylaştığını bilgileriniz çok daha kolay hastalara ulaştığı bir platform. Faydalı olduğunu düşünüyorum dedi.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.