Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Op. Dr. Günel Bayramova - İzmir İç Hastalıkları Uzmanı

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
536
Tepki Puanı
12
Yaş
30
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Tıp biliminde iç hastalıkları uzmanlık alanı çok kapsamlı ve birçok hastalığın bir sebeple temas ettiği bir anabilim dalıdır. İç Hastalıkları Uzmanı olarak İzmir'de hastalarına hizmet vermekte olan Uzm. Dr. uzmanı olduğu alanın çok büyük ve kapsamlı bir alan olduğunu dile getiriyor. platformunda hastalarına detaylı tedavi bilgilendirmeleri yapmaktan keyif alan Uzm. Dr. Günel Bayramova kardeş vatan Azerbaycan vatandaşı olarak ülkemizde hizmet veren bir Türk Hekimi.

Azerbaycan Tıp üniversitesinden 2012 yılında mezun olduğunda doktorluk hayatına başlayan Günel Bayramova uzmanlığını da Ege Üniversitesi İç Hastalıkları Anabilim Dalından almıştır. Hipoglisemi hakkında bilgilendirme yapan Uzm. Dr. Günel Bayramova, "Hipoglisemi kan şekerinin 70'nin altında olmasıdır. Düşük kan şekeri belirtileri; ellerde titreme, çarpıntı, bulantı, kusma olarak kendini gösterebili. En sık kan şekeri düşüklüğü sebepleri, cerrahi operasyonlar, ilaç kullanımları ve tümörler olabilir. Günümüzde en sık rastlanılan hipoglisemi sebebi tokluk hipoglisemidir ki yemeklerden erken ve geç dönemde görülebilir." dedi. Şeker hastalığının çok tehlikeli bir hastalık olduğunu dile getiren Günel Bayramova şeker hastalığı belirtileri olanların derhal bir iç hastalıkları uzmanına görünmesi gerektiğini söylüyor.

Uzm. Dr. Günel Bayramovaya TurkHekimleri.com'daki profilinden ulaşabilirsiniz. Doktor hastalarına aynı platform üzerinden sorulara cevap vermekte ve doğrudan iletişim bilgilerini paylaştığı bu platformdan kendisine kolayca ulaşılabilmektedir.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.