Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Online KPSS Dersleri Sitesi

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
923
Tepki Puanı
15
Yaş
30
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Site Url
https://www.thekpss.com/
Site Title
Online KPSS Dersleri Sitesi
Online KPSS dersleri, son zamanlarda pandemi sürecinden beri ilgi duyulan bir durumdur. Çevrimiçi olarak ders çalışarak, alanınıza yüksek puanlar ile atanabilmeniz mümkündür. Site üzerinde KPSS sınav formatına uygun olarak farklı kategorilere yer verilmiştir. Genel yetenek kısmında yer alan Türkçe ve matematik üzerinden bütün konuları çalışabilirsiniz. Aynı zamanda, konular ile ilgili test çözümlemelerini de site üzerinde yapabilirsiniz. Genel kültür bölümünde yer alan tarih ve coğrafya derslerini de çalışabilmeniz mümkündür. Sitenin branş derslerine özel olarak sunduğu eğitim programları bulunmaktadır. Öğretmenler için KPSS alan sınavına hazırlık için farklı kategoriler seçenekler arasındadır. Bununla birlikte, KPSS sınavında güncel bilgilerin test edildiği sorulara çalışabilmek adına güncel bilgiler kategorisini gözden geçirebilirsiniz.

KPSS genel kültür dersleri, güncel olarak hazırlanır. Bu nedenle, yeni sisteme uygun bir eğitim hizmetini site üzerinden almış olursunuz. Aynı şekilde, KPSS genel yetenek dersleri de sınav formatına uygun şekilde hazırlanmaktadır. Öğrenciler için uygun olan eğitim programları ve planlamalarını site üzerinde görebilmeniz mümkündür. Bununla birlikte, farklı çalışmalar yapabileceğiniz çalışma odaları, forum kategorisi, puan hesaplama, podcast gibi bölümleri de sitenin ana sayfası üzerinden kontrol edebilirsiniz. KPSS öğrencileri için gerekli olan ne varsa, site üzerinde bulabilirsiniz. Konu çalışma, forum tartışmalarına katılma, güncel bilgilerin takibi, çalışma odaları ve podcast dinletilerini takip edebilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular