Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Online Halı Yıkama Hizmetleri

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
923
Tepki Puanı
15
Yaş
30
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Site Url
https://www.dryservice.com.tr/
Site Title
Online Kuru Temizleme Hizmetleri
Halı yıkama, çoğu zaman bireylerin ihtiyaç duymuş olduğu temizleme işlemlerinden bir tanesidir. Bu hizmetin çevrimiçi olarak verildiği site üzerinde, halı yıkama işlemlerinin oldukça başarılı bir şekilde yapıldığını söyleyebiliriz. Halı yıkama hizmeti almak isteyen bireyler için farklı üretim yapıları ve boyutlara sahip olan halıların özenli bir şekilde yıkama işlemi yapılmaktadır. Halılarda yer alan lekeler, kirler ve kalıntılar, titiz bir işçilik ile ortadan kaldırılır. Halı yıkama işlemlerinin yanı sıra, farklı tip ürünlerinde temizleme ve yıkama hizmetlerini de site üzerinde bulabilirsiniz. Örneğin, perde yıkama hizmetiyle de değeri yüksek ve yıkaması zor olan perdelerinizi temizletebilirsiniz. Perde kumaşına uygun bir işçilik ile perdeleriniz ilk günkü görünümüne kavuşur.

Site üzerinden alabileceğiniz hizmet kategorileri arasında; kuru temizleme, ütüleme, ev tekstil ürünleri yıkama, terzi işlemleri, lostra, kurumsal hizmetler ve benzeri seçenekler yer alır. Aynı zamanda, yorgan temizleme işlemleri ve yıkaması zor olan giysilerinizin de temizliğini online hizmetler üzerinden yaptırabilirsiniz. Farklı tip temizlik ihtiyaçlarınıza sitede yer alan kategoriler üzerinden yanıt alabilirsiniz. Sitede bu anlamda, belli başlı fırsat ve kampanyalar da yapılır. Dolayısıyla uygun fiyatlı olarak kuru temizleme, perde yıkama ya da halı yıkama hizmetlerini alabilirsiniz. Aynı zamanda, bu anlamda yapılan işlemler, uygun malzeme ve işçilikler ile yerine getirilir.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular