Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Mikro Beton ve Epoksi Zemin Kaplama

grapseo

Forever StarTR!
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
11 Haz 2020
Mesajlar
49
Tepki Puanı
0
Yaş
32
Konum
Diyarbakır
İlgi Alanı
web
Cinsiyet
Erkek
denildiği zaman akla gelen firmalardan birisi olan anovis, sizlerin taleplerine özel ürünler üretmeye ve ihtiyaçlarınıza uygun şekilde hizmet sunmaya devam etmektedir. , mikro beton gibi farklı uygulamaları ile müşterilerine özel çözüm imkanları sunmaktadır. Epoksi zemin kaplama gibi farklı hizmet alanları ile müşterilerine özel bir deneyim yaşatan firmamız, profesyonel alt yapısı ile her zaman sizlerin taleplerine çözüm üretir. olarak da adlandırılan bu ürün grupları uzun yıllar dayanıklılık sağlar. iç ve dış mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanan epoksi zemin ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde sonuca ulaştırmak için uzun çalışmalar sonucunda elde edilmiştir.

Zemin kaplama

Her türlü doğa şartlarına karşı en üstün şekilde koruma sağlayan zemin, rüzgar, dalga, ısınma, donma ya da çözünme, kirlenme, kimyasal etkiler ve aklınıza gelebilecek tüm etkilere karşı profesyonel bir şekilde dayanım gücü sağlar. Ürünlerimiz böylece ihtiyaçlarınızı hızlı şekilde sonuca ulaştırarak yaşam alanlarınız için sağlam bir zemin yapı malzemesi olarak karşınıza çıkar.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular