Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Manisa Müzik Kursları

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
574
Tepki Puanı
12
Yaş
30
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Sanat, toplumdaki bireylerin merak ve ritim tutkusu ile gelişen bir kavramdır. Bu merak duygusunun ve ritim tutkusunun canlı tutulması için sanata verilen önem her geçen gün arttırılmalıdır. Gelişen teknoloji ile yenilenen birçok enstrüman yeni nesil müziğe ayak uydurmuş, böylece kişilerin zevk ve beğenisine hitap eden müziklerin oluşturulması sağlanmıştır. Tabi yeni nesil müziğe oranla eski nesil müzikler de hala çok büyük ilgi görmektedir. Kültürümüzde önemli bir yeri olan bağlama, ney ve ud gibi müzik enstrümanları sıklıkla tercih edilmektedir. Asırlardır insan hayatında yer alan ve gün geçtikçe geliştirilen piyano ise hala ilk gün ki yerini korumakta, birçok öğrencinin öğrenmeye can attığı müzik enstrümanlarından biridir. , öğrencilerin piyano öğrenme ve bunun yanı sıra diğer enstrümanların öğrenilmesi taleplerine, kalifiye öğretmenleri ve kaliteli eğitimi ile cevap vermekte olan, Prozodi Sanat Atölyesi bünyesinde yer alan bir kurstur.

Prozodi Sanat Atölyesi, yeni nesil enstrümanları ile her yaş grubundan öğrenciye kaliteli müzik eğitimi veren bir kurumlarındandır. Sanatla iç içe olan, sanata değer veren, sanata aşık bireyler yetiştirmeyi amaçlayan sanat atölyesi, müzik ile ilgili tüm materyallere sahip, alanında uzman kişiler ile çalışmaktadır. Samimi, içten ve sıcak bir eğitim ortamı sağlayarak öğrencilerine müziği sevdiren atölye, sürekli gelişmekte, ileriye dönük yenilenme ve gelişme planlarını her zaman canlı tutmaktadır. Daha hafla bilgi ve iletişim için adresine gelebilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular