Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Kurumsal Web Tasarım Firması

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
802
Tepki Puanı
14
Yaş
30
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
firması olarak, farklı işlere imza atmaktayız. Web tasarımının yanı sıra verdiğimiz birçok yazılım ve SEO hizmeti bulunmaktadır. Altyapımızdaki güç sayesinde, başarılı işlere imza atmaktayız. Web tasarımı olarak verdiğimiz hizmetler arasında; e-ticaret, portal, katalog, kartvizit, afiş, CRM, kurumsal kimlik çalışması ve benzeri çalışmalar bulunmaktadır.

Verdiğimiz hizmet kategorileri arasında; SEO çalışmalarımız da mevcuttur. olarak, siteniz için gerekli olan bütün optimizasyonu sağlamaktayız. Bu optimizasyonu en doğru şekilde yaparak, web sitenizi sektörde lider hale getiriyoruz. hizmetlerimiz arasında, e-ticaret siteleri için yaptığımız işlemlerde bulunmaktadır. Bununla birlikte, en fazla talep edilen hizmetler arasındaki web yazılımını da özel teknikler kullanarak yapmaktayız.

Bu alanda verdiğimiz hizmet kategorileri geniş bir alanda incelenebilir. Web tasarım hizmeti olarak, ziyaretçilerimize istekleri doğrultusunda destekler sağlıyoruz. Örnek verecek olursak; dikkat çeken web siteleri tasarlayarak, platformunuzun daha fazla tıklanmasını sağlıyoruz. Bunun yanı sıra verdiğimiz diğer hizmetleri aşağıdaki gibi sıralayabiliriz; arayüz tasarımı, Google reklamları, kurumsal kimlik, sosyal medya, ürün fotoğraf çekimleri, kurumsal e-posta hizmetleri, tema tasarımları, reklam ve banner olarak sıraladığımız hizmetler, ve grafik tasarımları olarak ikiye ayrılır. Verdiğimiz diğer hizmetlerde her türden reklam çalışmanıza yardımcı olacak özelliktedir. Firmamızda, uygun fiyatlı olarak yazılım ve tasarım hizmetleri alabilirsiniz. Tüm bilgiler için adresimizi ziyaret edebilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular