Tanıtım Köpek Kıyafeti ve Aksesuarları Satış Sitesi

seohaberleri

STR - Level-II
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
28 Mayıs 2020
Mesajlar
67
Tepki Puanı
0
Puanları
6
Yaş
29
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek

Reputation:

Oli and Lui ürünleri; Bodrum’da ev kadınları tarafından büyük bir aşk ile üretilmiştir. Oli and Lui’nin öncelikli hedefi, sevimli köpeğinizi rahat ve sıcak tutulmasını sağlayacak trend ve tasarım kıyafetler ve bu kıyafetlere uygun aksesuarlar ile giydirmek; sizlerin de stil sahibi köpeğinizi giydirirken mutlu bir şekilde gülümseyebilmenizi başarmaktır. Ayrıca bir sosyal girişim olan Oli and Lui, kadınların ekonomik hayata katılım sağlamasını ve bu hayatın her seviyesinde eşit bir şekilde yer edinebilmelerini de amaçlamaktadır. Köpek kıyafet siteleri arasında kendine bir yer edinen www.oliandlui.com adresli siteden köpek elbisesi fiyatları incelenebilir. Köpeklere ilişkin kıyafet, tasma, elbise ve gelinlik, yatak, aksesuarlar ve çanta satın alınabilir.

New York Eyalet Üniversitesi’nde çalışmakta olan araştırmacı Karen M. Allen, 2003 yılında evcil hayvanlarla yaşamanın insan sağlığını ve psikolojisini olumlu yönde etkilediği fikrini öne sürmüştür. Bu teorisine evcil hayvan etkisi adını verdi ve bu kapsamda araştırmalar yapmayı sürdürdü. Son 30 yıl içerisinde bu konuda yüzlerce araştırma yayımlandı. Kedi veya köpek besleyenlerden çoğu, evcil hayvanların onlara iyi geldiğini; iyi hissettirdiğini söyler. Hatta köpek en iyi dosttur denilir. Çünkü köpekler sadık, sevgi dolu, munis ve sahibine bağlı varlıklardır. Bu yüzden köpek kıyafeti satın al faaliyetini gerçekleştirdiğimizde köpekler daha sempatik bir havaya bürünmektedir.

Yapılan çalışmalar, köpeklerin sadık birer arkadaştan daha öte varlıklar olduğunu gösteriyor. Mesela bir köpekle yaşamanın kalp-damar sağlığına iyi geldiği ortaya konmuş. Ayrıca köpek besleyen bir kişinin fiziksel aktivitesi mecburen arttığından kolesterol düzeyi ve kan basıncı düşmektedir.