Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları satilik sıfır ve ikinci el oto ilanlar

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔 📨

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Kobi Araçları İçin Fulle Gitsin Sistemi

is_for_you

STR - Level-III
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
22 Ekim 2019
Mesajlar
92
Tepki Puanı
14
Puanları
8
Yaş
38
Konum
ist
İlgi Alanı
webmaster
Cinsiyet
Male
Kobi Araçları İçin Fulle Gitsin Sistemi

Kobi araçlarının akaryakıt ihtiyaçlarını kolay bir şekilde karşılamaları için fulle gitsin sistemi geliştirildi. Bu sisteme göre şirketler Fulle Gitsin isimli uygulamayı cep telefonlarına indirerek ücret ödemeden akaryakıt alabiliyorlar. Ayrıca bu sistem sayesinde şirket sahipleri araçların akaryakıt alma durumlarını ve nerede bulunduklarını takip edebiliyorlar. Bu sistem Opet istasyonlarında uygulanarak firmalara birçok açıdan kolaylık sağlıyor.

Ödemeler Sistem Üzerinden Otomatik Olarak Yapılıyor

Firma araçlarının akaryakıt alımlarında zaman kaybını önlemek için geliştirilen sistemde alınan akaryakıtların ödemeleri otomatik olarak yapılıyor. Böylece kişiler araçlardan inmeden akaryakıt yüklemesi yaptırarak yollarına devam ediyorlar. Ayrıca bu sistem kullanıcılarına avantajlı yakıt imkanı da sağlıyor. Böylece firmalar akaryakıt için daha az ücret ödeyebiliyorlar.

Ücretsiz Kayıt Olma İmkanı Sağlıyor

Fullegitsin dijital istasyon sistemi kullanıcıların uygulamayı telefona indirmeleri ve kayıt olmalarıyla çalışmaya başlıyor. Uygulamayı kullanmak isteyen şirketler uygulamayı Google Play ya da Apple Store üzerinden mobil cihazlarına indirebiliyor. Daha sonrada sisteme kayıt işlemini gerçekleştiriyorlar. Kayıt olan kişiler araçlarına ait bilgileri ve akaryakıt alımlarının otomatik ödeme yapılacağı kart bilgilerini girmeleri gerekiyor. Kayıt işleminden sonra da sistemden avantajlı yararlanma başlıyor. Bu sistem aynı zamanda şirketlerin akaryakıt alımlarını takibini de kolaylaştırıyor.

Kolay Kullanım Sağlıyor

Akaryakıt alımlarına yeni bir yöntem getiren fulle gitsin sistemi kolay ve pratik kullanım sağlıyor. Ücretsiz olarak sisteme kayıt olan kişilerin araçları sisteme kayıt olduğu için bu sistemin işlediği Opet istasyonlarında sorun yaşamadan kolay bir şekilde akaryakıt alabiliyor. Araç kullanıcıları için kolaylığının dışında şirket sahipleri içinde kolaylık sağlayarak onların araçların takiplerini kolay şekilde yapmalarını sağlıyor.

Otobil Anahtarlığı İle Ucuz Akaryakıt

Fullegitsin sistemi üyelik sonrasında kişilere verilen otobil anahtarlığı ile akaryakıt alımları kolaylaşıyor. Bu anahtarlık sayesinde opet istasyonları aracı tanıyarak akaryakıt yüklemesini otomatik olarak yapıyor. Alınan akaryakıtın ücret ödemeleri ise dönem sonunda belirlenen kart ya da hesap üzerinden otomatik olarak gerçekleştiriyor. Böylece kobi araç kullanıcıları araçtan inmeden istedikleri kadar akaryakıtı yükletebiliyorlar. Otobil anahtarlık kullanıcıların ucuz akaryakıt alabilmeleri için piyasa fiyat ve kampanya takibi yapmalarını da sağlıyor. Ayrıca sistem kullanıcılarına puan kazandırarak ucuz akaryakıt alımı yapmalarını da sağlıyor.

Halka Tipi Ünitesiyle Uygun Akaryakıt Kullanımı

Ödeme yapmadan akaryakıt alımı sağlayan Fullegitsin sisteminde halka tipi ünite bulunuyor. Bu ünite araç için programlanarak araca monte ediliyor. Bu sayede opet istasyonlarına gidişlerde aracın tanınmasını sağlıyor. Böylece kişiler araçtan inmeden akaryakıt yüklemesi yaptırabiliyor. Ayrıca bu ünite araçlar için uygun akaryakıt kullanıma sağlamak amacıyla limitlendirme yapıyor. Fazla akaryakıt kullanımının takibini yapma imkanı veren bu ünite sayesinde şirketlerin araçlarını kontrol altında tutabiliyorlar. Ödemeler ise ay sonunda otomatik sistem üzerinden karşılanıyor.

Güncel Yakıt Kampanyalarından Haberdar Ediyor

Fullegitsin akaryakıt alımını kolaylaştıran sistem şirketler için pek çok avantajı barındırıyor. Vakit kaybı olmadan akaryakıt alımını sağlıyor. Ayrıca sistem sayesinde yapılan indirimler ve kampanyalar takip edilebiliyor. Bu sayede şirketlerin akaryakıt parasından tasarruf etmelerini sağlıyor. Ayrıca sistem kullanımından dolayı da daha ucuza akaryakıt alma imkanı veriyor. Bu sayede yeni dönemde firmaların tercihi Fullegitsin sistemini kullanmaktan yana oluyor.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular

google ads alani